Zdjęcia szkolne z klasą

Zdjęcia w szkole robione są już od bardzo wielu lat. W dalszym ciągu są one na tyle popularne, że szkoły, przedszkola czy nawet żłobki wynajmują fotografa by zrobił poszczególnym klasom zdjęcia. Oczywiście im tańsze fotograf tym lepiej ponieważ jakby na to nie patrząc są to dodatkowe koszta dla wszystkich rodziców. Niestety właśnie takie zdjęcia pokrywane są właśnie z kieszeni rodziców. Jednakże jest to niewątpliwie bardzo Fajna pamiątka na całe lata i warto w nią zainwestować.

Polecane zdjęcie dla całej klasy

zdjęcie w szkole - ząbkiOczywiście zdjęcia klasowe wykonywany są przynajmniej raz w roku. Na takim zdjęciu znajduje się cała klasa grupa w przedszkolu. Oczywiście wraz z opiekunem lub nauczycielem. Bardzo często oprócz grupowych zdjęć wykonywany są także zdjęcia indywidualne lub tzw. przyjacielskie. przyjaciele ze szkolnej ławki mogą prosić o zrobienie właśnie takich zdjęć. Oczywiście wszystko zależy od oferty jaką przygotuję dla szkoły dany fotograf. jeśli chodzi o zdjęcie w szkole – ząbki i okolice Warszawy mają kilku poleconych fotografów. Taki fotograf spędza w szkole lub przedszkolu nawet w jeden lub dwa dni. Nie jest to zatem lekka praca i wymaga poświęcenia i czasu. Dzieci trzeba odpowiednio ustawić. Zazwyczaj taka sesja zdjęciowa nie trwa długo lecz patrząc na to ile jest klas w danej szkole to od razu z tego się robi kilkadziesiąt ujęć zdjęciowych. Oczywiście nie wszyscy rodzice muszą chcieć wywołać takie zdjęcie. Jest to sprawa indywidualną i nie jest to przymuszone. Cena za jedno zdjęcie grupowe to koszt około 15 zł. Zatem nie jest to duży wydatek. Oprócz całej klasy i nauczyciela na takim zdjęciu są jeszcze inne informacje. Czasami są to jakieś śmieszne nadruki np. szkolna ławka lub tablica oraz oczywiście rok szkolny jaki w tym momencie obowiązuje. Zazwyczaj fotograf dużo wcześniej informuje szkołę w którym dniu będzie detA mogła przygotować dla niego najlepszą salę taką, z ładnym tłem. Dzieci też mają czas dodatkowy by przekazać rodzicom, że w danym dniu muszą być ubrani w odpowiedniej tonacji np. na elegancko, zgodnie z ustaleniami klasowymi lub tak jak na codzień czyli na kolorowo.

Bardzo wielu dyrektorów szkół zgadza się na wykonywanie ich szkołach zdjęć klasowych. Stanowią one świetną pamiątkę dla wszystkich uczniów praktycznie na całe życie. Po latach bardzo często przyjaciele ze szkolnej ławki oglądają takie zdjęcia i bardzo się śmieją. Oczywiście nie każdy rodzic musi się zgodzić na wykupienie zdjęcia. Jednak za około 15 złotych możemy mieć fajną pamiątkę.