Zabiegi depilacji laserowej w łódzkich gabinetach urody

Wśród jednych z najbardziej popularnych metod usuwania zbędnego owłosienia jest  w chwili obecnej depilacja laserowa. Laseroterapia zastąpiła dotychczasowe metody usuwania zbędnego owłosienia związane w codziennym goleniem maszynką, stosowaniem depilatorów, a także bardzo popularnym woskowaniem. To jeden z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych wykonywanych w wielu salonach urody w całej Polsce

Trwała depilacja laserowa

depilacja laserowa łódźDobór odpowiedniej techniki uzależniony jest od możliwości finansowych, a także rodzaju skóry i efektów jakich oczekujemy. Od zarania dziejów kobiety stosowały różne techniki by mieć gładkie i piękne ciało. Dzisiaj depilacja nie musi być nieprzyjemnym zabiegiem związanym z bólem i podrażnieniami skóry. Wiele gabinetów i salonów urody oferuje szereg zabiegów, w których kompleksowo pielęgnuje się ciało, a wśród nich na pierwszym miejscu jest depilacja laserowa Łódź ofertę usług z bardzo atrakcyjnymi cenami i pakietami zapewnia  w profesjonalnych i bardzo eleganckich salonach. Najczęściej depilację laserową stosuje się na twarz, nogi, ramiona, a także strefę bikini. Najnowocześniejsze technologie obecnych laserów pozwalają wykonać bezbolesną depilację nawet na najbardziej wrażliwe miejsca. Efekty związane z depilacją laserową utrzymują się bardzo długo, należy jednak pamiętać, że część włosów bywa w fazie uśpienia i po kilku latach czasem należy powtórzyć zabieg. Po jednym zabiegu pierwsze efekty można zauważyć już po dwóch tygodniach. Ze względu na naturalne procesy zachodzące w organizmie, zabiegi należy powtórzyć  w odstępie kilku tygodni od 6 do 8 razy. Ostateczne efekty wiążą się z usunięciem do około 90% niechcianego owłosienia. Należy pamiętać, że sam zabieg wymaga odpowiedniego przygotowania i wcześniejszej konsultacji. Zabiegu nie można wykonać jeżeli skóra jest mocno opalona, gdyż światło lasera działa na naturalny składnik barwiący we włosach melaninę . Zażywanie niektórych leków również dyskwalifikuje do zabiegu . Odpowiednie przygotowanie skóry pozwala osobie przeprowadzającej usługę bezpieczne i w efektywny sposób wykonać depilację. Skóra po zabiegu wymaga odpowiedniej pielęgnacji, a zaraz po nim jest delikatnie opuchnięta i zaczerwieniona. Często stosuje się dodatkowo okłady chłodzące celem zminimalizowania zaistniałych objawów. Osoby o bardzo dużej wrażliwości mogą poprosić o miejscowe znieczulenie miejsca podawanego zabiegowi.

Chwili obecnej najnowocześniejsze lasery są bardzo bezpieczne, gdyż działają tylko na wierzchnią powierzchnię skóry, a ich działanie nie oddziałuje na głębsze organy. Depilacja laserowa to jedna z najbardziej efektywnych metod usuwania zbędnego owłosienia, ciesząca się coraz większą popularnością wśród klientów gabinetów kosmetycznych. Efekty są bardzo zadowalające i utrzymują się długi czas. Warto skorzystać z atrakcyjnych cen pakietów usług oferowanych przez łódzkie gabinety odnowy biologicznej i salony urody.