Wytłaczanie płyt DVD

Mimo iż na imprezach często przewijało się mnóstwo turystów, większość osób z naszego otoczenia nie miało pojęcia, jak wygląda faktyczna impreza historyczna, zwłaszcza od strony odtwórców. Po wielu naradach z zaprzyjaźnionymi drużynami postanowiliśmy więc stworzyć relację z jednej z największych imprez w kraju, opisując nie tylko samą imprezę, ale również odtwórstwo jako hobby i pracę. Miał to być materiał nie tylko dla osób nieobeznanych z odtwórstwem, ale również swego rodzaju wskazówka dla nowych kolegów.

Profesjonalnie wykonane płyty DVD

tłocznia płyt dvdGotowy materiał miał być rozprowadzany głównie na kramach drużynowych podczas samych imprez, gdyż jakakolwiek sprzedaż sklepowa wymagała zdecydowanie za dużo zachodu, i kosztowała zbyt wiele, by w ogóle była brana przez nas pod uwagę. Oznaczało to jednak konieczność samodzielnego zamówienia płyt, i opłacenia ich z własnej kieszeni, jednak był to na tyle ambitny i ciekawy projekt, iż dołączyło do niego wiele drużyn z całego kraju, wspierając nas finansowo. Lokalna tłocznia płyt DVD współpracowała głównie z dużymi wytwórniami filmowymi i wykonywała hurtowe zamówienia, choć nie było też problemu z zamówieniem mniejszej ilości płyt, wystarczającej na nasze potrzeby, a i koszty nie wydały nam się zbyt wygórowane, dlatego zdecydowaliśmy się złożyć nasze zamówienie właśnie tam. Już na pierwszej rozmowie z pracownikami byliśmy ogromnie zaskoczeni obszerną ofertą tłoczni, która nie tylko pozwalała na wybór samych płyt, których ceny wahały się w zależności od ich jakości, ale również pudełek na płyty, oraz insertów i ich wykonania. Oprawa graficzna była bardzo ważnym punktem zamówienia, i spędziliśmy długie godziny nad przygotowywaniem projektów insertu w formie niewielkiej książeczki, opisującej imprezy, zawarte w materiale i uczestniczące w nim drużyny. Całość projektu została przyjęta do realizacji bez najmniejszych problemów po ustaleniu wszystkich szczegółów, i po otrzymaniu pierwszej partii płyt, byliśmy pod ogromnym wrażeniem jakości ich wykonania.

Płyty były najwyższej jakości, i nie posiadały absolutnie żadnych skaz, wad produkcyjnych czy nadpaleń po procesie zapisu danych, a inserty mogły równie dobrze zostać wykonane w profesjonalnej drukarni. Całość wyglądała bardzo okazale, a wszystkie płyty działały tak jak powinny, zachowując najwyższą jakość materiału. Mimo iż było to amatorskie zamówienie, mogliśmy je z powodzeniem porównywać z tworami najlepszych wytwórni, i byliśmy na tyle zadowoleni z wykonania, iż wszystkie następne projekty wykonywaliśmy właśnie w naszej lokalnej tłoczni.