Wymagania do pracy w biurze księgowym

Posiadam jednoosobową firmę, która zajmuje się prowadzeniem księgowości. Jest to biuro rachunkowe dość popularne w mieście, jakim jest Bydgoszcz. Jest to moje miasto rodzinne, w którym się wychowałam i wykształciłam. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jest tutaj bardzo duża konkurencja na rynku jeżeli chodzi o usługi księgowe i w związku z tym muszę profesjonalnie prowadzić moje usługi.

Oczekiwania względem pracownika biura księgowego

biuro księgowe w BydgoszczyJako że jestem osobą ambitną, to moje biuro księgowe musi być jak najlepsze i posiadać jak największą ilość klientów i te moje ambicje sprawiły, że moja firma bardzo się rozwinęła. W związku z tym obecnie jestem w trakcie przekształcania mojej firmy z działalności jednoosobowej w wieloosobową. Zanim moja firma przekształci się w przedsiębiorstwo wieloosobowe na początek muszę zastanowić się kogo mam tu zatrudnić. Zatrudnić odpowiednie osoby nie jest łatwo, ponieważ bardzo ciężko jest znaleźć kompetentne księgowe z doświadczeniem, aby mogły pracować u mnie w biurze rachunkowym. Moje biuro księgowe w Bydgoszczy charakteryzuje się wysoką jakością usług. Dbam o interesy moich klientów wykonując przy tym pracę rzetelnie, terminowo i solidnie. Nie chciałabym by niedoświadczona osoba popsuła reputację mojej firmy. Jest wówczas ryzyko pojawienia się błędów. Musę więc poszukać odpowiedniej księgowej, która rzetelnie i dokładnie wykona wszelkie zlecenia. Na pewno nie chcę nikogo po znajomości, ponieważ zawsze to się źle kończy. Osoba taka musi być chętna do pracy i do nauki, bo rozwiązania informatyczne dla księgowych to priorytetowa sprawa, jeśli chodzi o rozwój mojej firmy. Księgową powinna ją charakteryzować punktualność oraz terminowość. Chciałabym, aby do mnie do pracy przyszła młoda dziewczyna z co najmniej pięcioletnim letnim doświadczeniem i ukończonymi kursami dla księgowych. Planuję zrobić rekrutację już w przyszłym miesiącu. W tym celu zgłoszę ofertę pracy w urzędzie. Mam nadzieję, że dzięki temu będzie bardzo dużo chętnych, abym mogła wybierać i przebierać w ludziach. Wyłonię dzięki temu odpowiednią osobę do pracy. U mnie w księgowości wymagam bardzo dużo, jednakże odpłacę się tym samym.

Moi pracownicy nie będą źle zarabiać. Muszę tylko odpowiednio dobrze wykonywać poszczególne zadania. Ja sama nie jestem w stanie wyrobić się z wszystkim Mam bardzo dużo obowiązków a klientów mi przybywa, więc liczę, że już niedługo przyjdzie do mnie do pracy młoda osoba, która wyręczy mnie w wielu obowiązkach. Musi pracować bardzo dobrze.