Udałam się do polskiego prawnika

Kilka lat temu wyszłam za mąż, za obywatela Niemiec. Po ślubie zdecydowaliśmy się wyjechać do jego ojczyzny. Na początku wszystko było w porządku i świetnie nam się układało. Jednakże, po kilku latach odkryłam, że mój mąż ma kochankę. Od razu zdecydowałam, że nie dam mu szansy nawet się wytłumaczyć i chcę się z nim rozwieść. Nie znałam się jednak na niemieckim prawie, nie wiedziałam do kogo powinnam wnieść pozew rozwodowy, ani nawet nie znałam języka na tyle, żeby go napisać. Musiałam więc wynająć w tym celu prawnika.

Zalety skorzystania z polskiego prawnika w Niemczech

polski prawnik w niemczechZależało mi na tym, aby udać się do polskiego prawnika, ponieważ chciałam mieć pewność, że przynajmniej z nim się konkretnie dogadam. Na szczęście moja koleżanka doradziła mi bardzo dobrego prawnika, który w dodatku oferował bardzo niskie ceny za swoje usługi, można mu było zapłacić dopiero po zakończonej sprawie, albo rozłożyć płatność na raty. To było dla mnie bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ aktualnie nie miałam zbyt dużo pieniędzy i dopiero planowałam posądzić mojego jeszcze męża o alimenty. Udałam się do polecanego przez nią prawnika, jeszcze tego samego dnia. Już wkrótce mogłam przekonać się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Był to naprawdę bardzo dobry polski prawnik w niemczech. Jego kancelaria mieściła się w renomowanej i popularnej dzielnicy miasta, w którym mieszkam, dlatego trafiłam do niego bez problemów. Dobrym rozwiązaniem, było dla mnie to, że nie trzeba było umawiać się z nim na konkretną godzinę, chociaż jeśli ktoś potrzebował mógł tak zrobić. Najważniejsze było jednak dla mnie to, że przyjął on mnie bardzo dobrze i zaproponował solidną pomoc prawną przy rozwodzie. Nie tylko załatwił mi on tłumacza przysięgłego i wypełnił dla mnie wszystkie pisma procesowe, ale także został moim pełnomocnikiem. Podczas rozpraw rozwodowych pilnował tego, aby wszelkie moje interesy były zachowane. Dzięki niemu udało mi się bardzo szybko rozwieźć i uzyskać wysokie alimenty od byłego męża.

Wszystkim osobom z polski, które poszukują pomocy prawnej polecam zatrudnienie polskiego adwokata, ponieważ wtedy mamy pewność, że wszystko zostanie załatwione jak najlepiej, a my nie będziemy mieli problemów językowych. Jestem bardzo zadowolona z tego prawnika. Jeśli jeszcze kiedyś w przyszłości będę potrzebowała doradztwa prawnego z pewnością skorzystam z jego profesjonalnych i rzetelnych usług. Przyjmuje on w swojej kancelarii przez 7 dni w tygodniu, dlatego nie ma on dużych kolejek, a każdą sprawą zajmuje się indywidualnie.