Tanie przeprowadzki na terenie Warszawy i okolic

Rodzinny biznes to naprawdę świetna forma pracy. Kiedyś tego nie doceniałam. Wręcz sądziłam, ze to nie dla mnie i praca z bliskimi to słaby pomysł. Firma rodzinna jest trochę jak taki drugi dom.  Teraz zmieniłam zdanie na ten temat i bardzo doceniam komfort wynikający z pracy w znajomym gronie. Chętnie opowiem wam jak do tego doszło?

Praca w firmie rodzinnej na terenie Warszawy

tanie przeprowadzki na terenie WarszawyMoi rodzice od dłuższego czasu prowadzą firmę. Mama jest księgową z wykształcenia oraz doda koto zrobiła liczne kursy logistyczne więc siedzi za biurkiem i ogarnia zaplecze firmy. Mój tato wraz z wujkiem Michałem i moim starszym bratem oraz kuzynem  są siłą roboczą tego biznesu. To zgrany zespół, który pod dowództwem mojego ojca jest dobrze zorganizowany i każdy zna swoje zadanie. Zapomniałabym dodać najważniejsze. Firma rodziców organizuje tanie przeprowadzki na terenie Warszawy i okolic. Oferują praktycznie wszystko z zakresu czynności niezbędnych do zmiany swojego miejsca zamieszkania. Zakres ich działalności jest ogromny. W swoje ofercie mają  między innymi demontaż i montaż mebli, instalacje sprzętów RTV/AGD, utylizacje zbędnych rzeczy, czy też magazynowanie mienia na określony czas. Oczywiście wszystko na najlepszych warunkach i w atrakcyjnej cenie. Cały czas starają się rozwijać swoją działalność i metody. Dostosowują się do potrzeb i oczekiwań klientów. Ja z wykształcenia jestem architektem. Zawsze wiedziałam, że ma to jakiś związek z wykonywanym przez rodzinę fachem, ale bałam się, że to mało ambitna praca jak na moje możliwości. Mój ojciec oczywiście bardzo chciał, abym kontynuowała rodzinna tradycje i wniosła świeże spojrzenie do ich pracy.  Badając konkurencje znalazł wzmiankę o nowym trendzie w firmach przeprowadzkowych.  Mianowicie chodziło o usługę stylisty, czy dekoratora wnętrz, który mógłby pomóc właścicielom nowego mieszkania na aranżacje ich wnętrza z wykorzystaniem starych mebli oraz doradziłby im co powinni zatrzymać, a czego się pozbyć. Od razu wpadł na genialny plan, abym to ja była takim doradcą. Wahałam się dość długo, ale skoro i tak po studiach nie mogłam znaleźć innej pracy to postanowiłam, ze mogę spróbować.

Wyszło na to, że tata miał racje i jestem do tego stworzona. Naprawdę cieszę się, że mogę pomóc ludziom poczuć się jak w domu w zupełnie nowym dla nich miejscu. Dzięki temu zaangażowałam się w aspekt pracy rodzinnej i wiem, ze to moje miejsce. Firma rodziców dalej organizuje tanie przeprowadzki na terenie Warszawy i okolic, ale teraz oferuje także usługi dekoratora wnętrz. Dało nam to taki rozgłos, ze mamy pełne ręce roboty. Wreszcie tata jest ze mnie dumny.