Tania lniana tkanina

Mój maż lubi dobrej jakości rzeczy. Lubi też naturalne przewiewne tkaniny. Ostatnio przeglądaliśmy razem niemiecki miesięcznik z wykrojami krawieckimi i bardzo spodobała mu się zaprezentowana tam przewiewna męska koszula. Mnie także ona doskonale się spodobał, myślę, że jest to idealny strój na wakacyjne wycieczki podczas upału. Co prawda lato się już kończy, ale na przyszły rok taka koszula byłby jak znalazł. Myślę, że mój maż będzie w niej naprawdę świetnie wyglądał, a do tego będzie się w niej również doskonale czuł w gorący dzień.

Zakup lnianej tkaniny

len tkanina w dobrej ceniePonieważ zbliżają się jego imieniny, a ja nie bardzo mam pomysł na prezent dla mojego męża, postanowiłam uszyć mu w prezencie taka koszulę z lnu. Ale będzie świetna niespodzianka. Mój maż na pewno bardzo się ucieszy z takiego własnoręcznie wykonanego prezentu. Muszę tylko kupić odpowiedni materiał. Len tkanina w dobrej cenie jest dostępna w sklepach internetowych, ja jednak chciałabym najpierw dotknąć materiału, aby upewnić się, czy będzie odpowiedni na koszulę. Dlatego postanowiłam wybrać się do pobliskiej hurtowni tkanin, aby wybrać odpowiedni materiał. W hurtowni znalazłam bardzo duży wybór lnianych tkanin w bardzo korzystnych cenach. Znalazłam dokładnie to, o co mi chodziło, lnianą tkaninę w kremowym kolorze. Doskonale nada się na koszulę dla mojego męża. Muszę jeszcze tylko kupić nici w dopasowanych kolorze i zabieram się do szycia. Myślę, że mąż będzie zadowolony. Na pewno ta koszula będzie się dobrze nosić, len to doskonały materiał na lato. Jest lekki i przewiewny, a przy tym posiada właściwości antybakteryjne. Mój mąż ma bardzo delikatną skórę, a len jest hypoalergiczny i bardzo przyjazny dla skóry, więc sprawdzi się idealnie. Kupiona przez mnie tkanina była farbowana naturalnymi barwnikami, co także jest bardzo istotne, dzięki temu bowiem nie spowoduje żadnych podrażnień skóry mojego męża. Nie mogę się już doczekać, kiedy koszula będzie gotowa i kiedy zobaczę minę mojego męża w reakcji na tę niespodziankę. Czas zabrać się więc do pracy.

Len jest doskonałym materiałem na letnie ubrania. Takie ubrania bardzo dobrze się noszą, są lekkie i przewiewne, dzięki czemu człowiek się w nich nie poci. Ponadto są antybakteryjne i hypoalergiczne, ze względu na wyjątkowe właściwości lnu. Są bardzo trwałe, doskonale się piorą, dzięki każdemu kolejnemu praniu len nabiera miękkości, a przy tym nie spiera się, nie odkształca. A do tego jest naturalny, co jest również ogromnym atutem. Len to troska o naszą skórę.