Szybko znalazłem idealne etui do mojego Macbooka

Na początku roku nastąpiło w moim życiu takie oto przełomowe wydarzenie. Otóż stałem się szczęśliwym nabywcą nowoczesnego amerykańskiego komputera przenośnego. Tak, kupiłem sobie najnowocześniejszy model komputera Macbook pro 13 i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Chociaż przyznam szczerze, że długo się zastanawiałem czy zdecydować się na taki wydatek. Na szczęście zdecydowałem się na ten zakup. Dzisiaj uważam, że to były doskonale wydane pieniądze.

Musiałem jakoś zabezpieczyć swojego Macbooka

etui macbook pro 13Mam akurat coś takiego, że każdy kupiony przeze mnie sprzęt elektroniczny maksymalnie szanuję i chronię przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Czasem mi się to nie udaje, bo zawsze przypadkiem coś mi spadnie lub wypadnie. Kiedy kupowałem Macbooka postanowiłem, że od razu go zabezpieczę przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami. I jeszcze w sklepie poprosiłem o pokazanie mi wszystkich możliwych akcesoriów do tej marki laptopów. Oglądanie zacząłem od etui Macbook Pro 13, bo stwierdziłem, że to jest absolutna podstawa. Wiem, że do laptopów rzadko kiedy kupuje się etui. Tyle tylko, że ja chciałem uchronić się przed skutkami tego, co zdarza mi się dość często. Moje poprzednie laptopy notorycznie lądowały na ziemi z podstawki, na której je trzymałem. Jest tak dlatego, że większość laptopów ma właściwości antypoślizgowe, ale wówczas kiedy są zamknięte. W każdym razie – nauczony doświadczeniem – poprosiłem o ładne i solidne etui do mojego nowego laptopa. Zdecydowałem się na takie, które zapewniało ochronę przed każdym rodzajem uderzeń. Zapewniono mnie, że mój laptop wytrzyma upadek nawet z kilku metrów wysokości. Przyznam szczerze, że chciałem uniknąć sprawdzania tego na własnym laptopie. Do tego wszystkiego dokupiłem jeszcze etui, ale w formie obudowy, do której chowa się laptopa. No i oczywiście plecak do jeżdżenia na rowerze ze spakowanym laptopem. Za wszystkie akcesoria zapłaciłem prawie tysiąc złotych, ale za to kupiłem sobie wszystko oryginalne i stworzone specjalnie dla tej marki laptopów.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że zainwestowałem w naprawdę solidny sprzęt it, a oprócz tego kupiłem najlepszej jakości dodatki ochronne. Moim laptopem jestem naprawdę zachwycony. Uważam, że sprzęt tej marki wyprzedza swoją epokę o wiele długich lat. Inwestując w jego zakup tyle pieniędzy postanowiłem dokupić od razu wszystko to, co jest potrzebne do jego ochrony i zabezpieczenia. Przynajmniej na tyle na ile to możliwe. Minęło już trochę czasu, a mój laptop jeszcze mi ani razu nie wypadł z ręki ani nie spadł z podstawki.