Stylowy zegarek idealny na prezent

 

Zbliżają się urodziny mojego narzeczonego impreza z tej okazji odbędzie się już w ten weekend a ja wciąż nie mam dla niego prezentu. Przyznam szczerzę, że w ferworze moich codziennych obowiązków zupełnie nie miałam czasu czegoś dla niego znaleźć. Dopiero teraz, trzy dni przed planowaną imprezą zaczęłam szukać prezentu. Mój partner jest eleganckim i modnie ubierającym się mężczyzną, lubi stylowe dodatki podkreślające jego wygląd, z tego względu postanowiłam, że zakupię mu coś, co doda mu jeszcze więcej elegancji.

Elegancki zegarek z drewna

stylowy zegarek z drewnaNie miałam czasu wychodzić z domu w celu poszukiwań prezentu, poza tym chodzenie od sklepu do sklepu jest dla mnie niezwykle męczące. Zaczęłam, więc swoje poszukiwania od przeróżnych stron internetowych. Natrafiłam na wiele prezentów, które mogłyby mu przypaść do gustu, jednak albo były za drogie, albo wysyłka trwałaby zbyt długo. Urodziny odbywają się już za trzy dni, więc czekanie na wysyłkę dłuższy czas nie wchodziło w grę. W końcu natrafiłam na idealny prezent, był to stylowy zegarek z drewna. Wcześniej nie wiedziałam, że zegarki mogą być drewniane, pierwszy raz zdarzyło mi się na coś takiego natrafić. Pomyślałam, że taki upominek na pewno bardzo by mu się spodobał. Zegarek wykonany został z ciemnego drewna, wyglądał na bardzo elegancki i gustowny. Dostępne były różne modele o rozmaitych kształtach i kolorach, jednak ten z ciemnego drewna o klasycznym kształcie wydał mi się najładniejszy. Złożyłam zamówienie i zapłaciłam przez Internet przelewem. Przesyłka miała dojść już na drugi dzień. Myślałam, że mimo zapewnień sklepu odnośnie czasu dostarczenia przesyłki, będzie on trwać nieco dłużej, jednak myliłam się. Zegarek dotarł do mnie już na drugi dzień od zamówienia. Był taki jak na zdjęciach, solidny elegancki i porządnie wykonany. Zapakowałam go w papier prezentowy i schowałam przed moim narzeczonym. Mijały kolejne dni a impreza była coraz bliżej, aż w końcu nadszedł jej czas.

Przybyło wielu gości, nasi znajomi oraz rodzina. Mój narzeczony był bardzo zadowolony gdyż wraz z gośćmi zadbaliśmy o to by atmosfera była bardzo miła. Mój partner dostał wiele ciekawych prezentów, lecz ten ode mnie wywołał chyba największy uśmiech na jego przystojnej twarzy. Okazało się, że zegarek pasował na niego idealnie i tak jak myślałam dodawał mu elegancji. Wyglądał w nim świetnie, wcześniej nie przypuszczałam, że drewniane zegarki mogą aż tak dobrze się na kimś prezentować. Obydwoje jesteśmy zadowoleni, mój narzeczony z prezentu, a ja z przyjemności, jaką mu zrobiłam moim podarunkiem.