Stołowa lampa Zuma Line w mieszkaniu

Nie mogliśmy się doczekać, aż będziemy się przeprowadzać do nowego mieszkania. Zdecydowaliśmy się kupić niewykończone lokum, aby wszystko dopasować do swoich potrzeb oraz tego, co się nam po prostu estetycznie podoba. Dosyć szybko ustaliliśmy, jak mają wyglądać poszczególne pomieszczenia. Obecnie nadszedł czas na dokańczanie tych aranżacji tak, aby prezentowały się jak najlepiej. Zastanawialiśmy się więc nad tym, co możemy dodać do wnętrz, aby były bardziej praktyczne oraz przytulne.

Zakup lampy stołowej do salonu

lampy stołowe zuma lineDla mnie jednym z bardziej istotnych pomieszczeń w mieszkaniu jest salon. To w nim odpoczywam w ciągu dnia, relaksuję się z książką albo ulubionym serialem, ale także przyjmujemy gości. Zdecydowaliśmy, że salon będzie spełniał również funkcję pokoju gościnnego. Zależało nam więc na jak najlepszym urządzeniu tego pokoju, w końcu jest to bardziej reprezentacyjna część naszego lokum. Stwierdziłam jednak, że chcę, aby znalazło się tu miejsca dla relaksu, oddzielone od pozostałej części pomieszczenia. Chciałam, aby znalazł się w nim wygodny fotel oraz malutki stolik. Postanowiłam także przejrzeć lampy stołowe zuma line, aby wybrać model, który najbardziej będzie tu pasował. Nie tylko zapewni mi to odpowiednie światło do czytania, ale również pozwoli na pewne oddzielenie mojej przestrzeni do odpoczynku od pozostałej części mieszkania. Chciałam, aby ta lampa podkreśliła charakter tego otoczenia oraz uczyniła je bardziej przytulnym. Zdecydowaliśmy się na dosyć klasyczny wystrój mieszkania, inspirowany nieco skandynawskimi aranżacjami. Chciałam więc, aby lampa była ładna oraz elegancka. Byłam zaskoczona tym, jakie wiele ciekawych modeli mam do dyspozycji. Można znaleźć zarówno lampy klasyczne, jak również bardziej ekstrawaganckie oraz nowoczesne. Nam zależało na tym, aby pasowała ona do ciepłego, stonowanego wnętrza. Myślę, że udało nam się znaleźć taki model – ma bardzo piękny kształt, który stanowi pewne urozmaicenie dla tego pomieszczenia oraz przyciąga wzrok.

Myślę, że lampy stołowe są bardzo uniwersalne oraz mogą się przydać w wielu miejscach. U nas najbardziej sprawdził się taki model w salonie, ponieważ zależało mi na wydzieleniu swojego kącika do odpoczynku. Dzięki takiej dodatkowej lampie mogę pozostałą część pokoju zostawić nieoświetloną, aby wprowadzić w tym miejscu ciekawą atmosferę, w której najlepiej mi się relaksuje. Model pasujący do otoczenia jest jego pięknym dopełnieniem. Najbardziej podoba mi się to, że taka lampa może łączyć piękny wygląd z praktycznością, która jest jednak jej najważniejszą cechą.