Remont w wynajętym mieszkaniu

Wielu ludzi którzy wynajmują mieszkania u prywatnych właścicieli, nie inwestuję w remonty. Sądzą iż jest to obowiązek samego właściciela. Ja z kolei mam zupełnie inne inne zdanie na ten temat. Nie potrafię żyć w miejscu, w którym cokolwiek jest popsute. Kto wie, może jestem nieco pedantyczna, ale zawsze lubiłam porządek i ład. Każde uszkodzenie mnie denerwuje. Ostatnio wynajęłam mieszkanie w centrum Bydgoszczy.

Skorzystałam z usług firmy remontowej

firma remontowa w BydgoszczyPodczas podpisywania umowy o wynajem, wyszłam do właściciela z pewną propozycją. Postanowiłam dogadać się z z nim w sprawie remontu w zamian za obniżenie czynszu. Pragnęłam zainwestować w to mieszkanie, aby móc lepiej mieszkać. Oczywiście na tym wszystkim skorzystałby również sam właściciel. Nie było problemu z dogadaniem się. Ja osobiście musiałam poprawić wiele rzeczy, które mi przeszkadzały. Oczywiście, jako kobieta nie posiadam takiej wiedzy, która umożliwiłaby mi samodzielne wykonanie remontu całego mieszkania, a tym bardziej elementów, które posiadały pewien uszczerbek, dlatego też bardzo potrzebna mi była firma remontowa w Bydgoszczy, która zajęłaby się całym zabiegiem związanym między innymi z naprawą okien czy kafelek. Chciałam również zlecić malowanie jednego z pokojów. Konieczne było to, abym poszukała odpowiedniej firmy która zajęłaby się tym wszystkim. Co to znaczy odpowiednie? To znaczy sprawnej, profesjonalnej i taniej. W moim mieście nie brakuje firm, które s,ą z branży remontowych. Ja jednak spojrzałam najpierw na cenę, aby nie płacić zbyt wielu pieniędzy za remont. W końcu znalazłam to, czego szukałam. Firma cieszyła się dobrymi dobrymi opiniami wśród osób, które już wcześniej z niej korzystały. Znalazłam ją na jednym z portali ogłoszeniowych w internecie. Umówiłam się więc na określony termin. Firma remontowa najpierw naprawiła moje okna, które były nieszczelne. Przeszkadzało mi dmuchające, zimne powietrze. W kolejnym etapie założone zostały nowe fugi między kafelkami w łazience i płytkami podłogowymi w kuchni i przedpokoju. Po remoncie wyglądały jak nowe. Na końcu pokój córki, który był pomalowany na różowo przemalowano na inny kolor. Teraz w modzie jest kolor szary.

W ciągu jednego dnia firma remontowa z Bydgoszczy pomalowała cały pokój, który wyglądał doskonale cały remont był zrobiony w ciągu tygodnia. Zapłaciłam niewielką sumę pieniędzy, miałam obniżony czynsz, właściciel był zadowolony, zadowolona byłam i ja. Cóż więcej mi było potrzeba? W nowym mieszkaniu chyba nic, ale jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować usług firmy remontowej to zamówię tę z której już wcześniej korzystałam.