Przyjęcia urodzinowe z balonami napełnionymi helem

 

Nieśmiertelny element każdego wesela czy urodzin to balony. Piękna, kolorowa dekoracja, która potrafi zachwycić. Balony są bardzo proste w przygotowaniu i łatwe w układaniu. Można ułożyć z nich łuk i ozdobić w ten sposób wejście lub po prostu związać kilka sztuk razem. Nadają się idealnie tak do dekorowania krzeseł jak i sufitów. Jednym słowem jest to dekoracja zawsze na czasie. Bardzo uniwersalna pod względem mody. Tej kwestii akurat nic się nie zmieniło przez lata, ale same balony już tak.

Urodzinowe balony napełniane helem

balony z helem na urodzinyDawniej dostępne były klasyczne modele balonów, jednego rodzaju napełniane samodzielnie w domu. Kupowane zazwyczaj w sklepie papierniczym lub kiosku. W głowie kręciło się od ich dmuchania w większej ilości a balony z helem dostępne były tylko na festynach, w wesołych miasteczkach czy w trakcie występów cyrkowych. Dziś balony z helem są dostępne niemalże wszędzie. Dostaniemy je w każdym papierniczym, w boksie w galeriach handlowych a nawet można spotkać automaty napełniające balony helem. Balony z helem na urodziny w postaci złotej czy srebrnej cyfry oznaczającej wiek jubilata to hit ostatnich czasów. Nawet na imprezach dla dzieci w wieku przedszkolnym można spotkać już takie balony. Jest to niezbędny element dekoracji urodzinowych dla osób w każdym wieku. Balonami z helem można pięknie udekorować salę czy wiatę na wolnym powietrzu. Można także wypuszczać balony z siatki lub kartonu na zakończenie lub rozpoczęcie imprezy. Co ciekawe jest to bardzo efektowne zarówno w dzień jak i w nocy. W tym celu w balonach umieszcza się lampeczki led, które sprawią, że balony będą pięknie wyglądać i będą widoczne także w nocy. Jeśli chcemy zrobić komuś prezent niespodziankę na urodziny możemy także zamówić pocztę balonową. Do kartonu pakowana jest na obciążniku balonowa wiązanka. Po otwarciu pudełka balony napełnione helem „wyskakują” z pudełka przed solenizantem. Sam wybór balonów jest ogromny. Mogą być jak dawniej foliowe, ale mogą być także typu bubble czy metalizowane. Mogą mieć w środku konfetti lub inne mniejsze baloniki. Możemy umieścić w nich zabawkę, pieniądze i wszystko inne co przyjdzie nam tylko do głowy.

Balony dają wiele możliwości stworzenia aranżacja. Możemy tak dobierać ich formę i kształty, że będą świetnie nadawać się jako dekoracja czy będą prezentem same w sobie albo nawet mogą być opakowaniem dla prezentu prezentu, który umieścimy w ich środku. Możliwości mamy dzisiaj już nieograniczone a dostępność do balonów jest bardzo łatwa. Możemy kupić je stacjonarnie, możemy kupić je przez internet, możemy zlecić napełnienie ich specjalistom lub napełnić je samodzielnie nawet helem.