Przedłużyłam włosy metodą laserową

Zawsze chciałam mieć długie i gęste włosy, a ponieważ nie byłam cierpliwa i nie miałam ochoty ich zapuszczać zdecydowałam się na zabieg ich przedłużania. Ostatnio fryzjerka poleciła mi nowoczesny zabieg ich przedłużania. Był to zabieg laserowy. Od razu zainteresowałam się tym tematem, ale zanim się na niego zdecydowałam, najpierw poprosiłam fryzjerkę o to, aby mi wytłumaczyła na czym taki zabieg polega i dlaczego jest lepszy niż ten, który miałam wykonywany do tej pory. Dowiedziałam się od niej, wielu interesujących rzeczy.

Zalety laserowego przedłużania włosów

przedłużanie włosów laserowePowiedziała mi ona, że włosy przedłużone metodą laserową są ponad czterokrotnie silniejsze niż te przedłużane tradycyjnie. Mnie zawsze bardzo zależało na tym, aby jak najdłużej utrzymać efekt na głowie, dlatego poleciła mi ona przedłużanie włosów laserowe oparte na nowoczesnej technologii. Polega ona na wszczepieniu poszczególnych pasm włosów poprzez laserową wiązkę światła w odpowiednie miejsce, pomiędzy moimi naturalnymi włosami. Dzięki tej metodzie miejsce wszczepiania pasemek jest zupełnie niewidoczne. Włosy przedłużone tą metodą są także całkowicie odporne na szkodliwe działanie farb, rozjaśniaczy do włosów, czy nawet szamponów i odżywek, które zawierają w swoim składzie alkohol. Właśnie na czymś takim od dawna mi zależało, ponieważ męczyło mnie już kupowanie odpowiednich kosmetyków do włosów przedłużonych. Zdecydowałam się na ten zabieg również dlatego, że był on bardzo tani, dużo tańszy niż tradycyjne przedłużania pasm włosów. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Po zabiegu, efekt laserowego przedłużenia był widoczny natychmiast. Włosy były bardzo mocne i nawet gwałtowne rozczesywanie ani szorowanie podczas mycia nie mogło spowodować, że pasemka zaczną mi wypadać czy się przerzedzać. Teraz nie musiałam już co miesiąc przychodzić do salonu fryzjerskiego na poprawę fryzury, co najbardziej mnie ucieszyło. Byłam bardzo zadowolona z osiągniętego efektu.

Muszę również przyznać, że podczas codziennej pielęgnacji zauważyłam również dodatkowe atuty tej metody. Największą różnicą było dla mnie to, że teraz wreszcie mogłam korzystać z lokówki i prostownicy, ponieważ laserowo przedłużone włosy są również odporne na działania wysokich temperatur. Ani z daleka, ani z bliska nie widać po nich że są przedłużone, dlatego mogę decydować się na naprawdę różnorodne fryzury, na które do tej pory nie mogłam sobie pozwolić z obawy, że będą widoczne miejsca łączeń pomiędzy pasmami a naturalnymi włosami.