Potrzebny serwis zajmujący się ploterami w Łodzi

Na studia wyjechałem do dużego miasta. Zdobyłem tytuł magistra psychologii i od lat myślałem, że to jest to, co chcę w życiu robić. Życie zweryfikowało moje plany i po studiach okazało się, że zupełnie nie odnajduję się w pracy z ludzkimi problemami. Zupełnie myślałem, że wszystko będzie wyglądało inaczej. Wróciłem do mojej małej rodzinnej miejscowości, gdzie przypadkowo spotkałem kolegę z dziecięcych lat i po kilku spotkaniach uznaliśmy, że może założymy jakiś własny biznes. Kolega miał wolny lokal i mnóstwo pomysłów, a ja za to miałem odłożone trochę gotówki. Postanowiliśmy, że założymy punkt drukujący w szerokim tego słowa znaczeniu.

Bez wątpienia najlepszy łódzki serwis ploterów

serwis ploterów - łódźMiały to być druki wielkoformatowe, druki reklam, banerów. U nas w mieście jest to niszowy kierunek, a coraz więcej firm szuka miejsc, gdzie można by coś takiego wydrukować. Do oferty szybko wrzuciliśmy możliwość nadruków na różnych artykułach, typu kubki, długopisy czy koszulki i wiele innych. Nie ukrywamy, że klientów mieliśmy mnóstwo, zarówno tych co chcieli u nas drukować nieduże ulotki, ale też firmy potrzebujące jakichś plakatów zgłaszały się do nas masowo. Jak to bywa ze sprzętem elektronicznym szybko doszło do pierwszych problemów z pracą urządzenia. Drukarki mniejsze jeszcze w miarę umieliśmy sami naprawiać, ale największy problem był z ploterami. Była to dla nas nowość, nigdy wcześniej nie pracowaliśmy na takich sprzętach. Chwilę zajęło nam oswojenie się z obsługą i w momencie, kiedy już bez problemu z niego korzystaliśmy, coś się popsuło. Szybko wyszukałem w internecie serwis ploterów – Łódź to najbliższa większa miejscowość, więc szukaliśmy firmy stamtąd. Całe szczęście w Łodzi znalezienie fachowca nie było trudne. Jako że nie mieliśmy wcześniej żadnego doświadczenia, to wybór był trochę w ciemno. Baliśmy, czy to będzie trafny wybór, ale już po pierwszym telefonie okazało się, że to bardzo profesjonalni ludzie.

Najpierw był wywiad telefoniczny, dzięki czemu mogli w ogólnikowy sposób zapoznać się z problem. A na kolejny dzień już fachowiec był u nas. Naprawa zajęła mu dosłownie chwilę. Okazało się, że zniszczeniu uległ jeden element więc potrzebna była wymiana, ale firma miała części przy sobie dzięki czemu jeszcze tego samego dnia sprzęt ruszył do dalszej pracy. A my dzięki temu nie byliśmy w żaden sposób stratni. Dodatkowo faktura za naprawę była niska więc jak najbardziej namiar na firmę zapisaliśmy sobie i na pewno będziemy w razie potrzeby korzystać z ich usług.