Poszukiwania świec zapachowych na święta

W tym roku mieliśmy z mężem po raz pierwszy w życiu świętować Święta Bożego Narodzenia w naszym własnym mieszkaniu. Zależało mi na tym, aby przygotować piękne i romantyczne święta, niczym z filmu. Wiedziałam, że do wieczerzy wigilijnej najlepiej jest usiąść przy blasku świec. Oczywiście wybrana przeze mnie świeca musiała być naprawdę piękna i unikatowa. Doszłam do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będzie kupno świecy personalizowanej. Już na kilka tygodni przed świętami rozpoczęłam poszukiwania takiej świeczki.

Kupno oryginalnej świecy zapachowej

świeca zapachowa personalizowanaPotrzebna mi była wysokojakościowa świeca zapachowa personalizowana. Porozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką. Poleciła mi ona sklep, w którym z pewnością dostanę tego typu artykuły. Udałam się tam w pierwszej wolnej chwili. Sklep ten mieścił się niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie miałam problemu z tym, żeby tam trafić. I faktycznie, na miejscu znalazłam bardzo duży wybór tego typu świec. Dodatkowo ucieszył mnie fakt, że wszystkie były dostępne w bardzo niskich, atrakcyjnych cenach. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się wybrać świecę wykonaną z wosku sojowego, która miała naprawdę piękny i delikatny zapach. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że zapach jest skomponowany przez profesjonalnego perfumiarza i świetnie oddaje on „ducha świąt”. Jest to mieszanka cynamonu, pomarańczy i drzewa sosnowego. Nawet bez zapalania świecy dało się wyczuć ten delikatny aromat. Mogłam więc sobie tylko wyobrazić, jak pięknie pachniała świeca podczas rozpalania. Od sprzedawczyni dowiedziałam się także, że wosk sojowy jest w pełni ekologiczny, a aromaty zapachowe, które dodane są do świecy są w pełni naturalne i nie ma w niej żadnych dodatków ftalanów i innych metali ciężkich, które mogłyby powodować bóle głowy lub alergie wziewną przy dłuższym paleniu świecy. Zachęcona tymi pozytywnymi komentarzami, od razu zdecydowałam się więc na zakup świecy na święta. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja.

Przede wszystkim dlatego, że świeczka okazała się naprawdę wysokojakościowa. Bardzo dobrze komponowała się z wystrojem świątecznego stołu. Paliła się ona delikatnym płomieniem. Sam wosk wypalał się równomiernie z każdej strony, dzięki czemu świeca wystarczyła mi na ponad dwadzieścia godzin palenia. Byłam z niej bardzo zadowolona. W przyszłości z pewnością jeszcze nie raz kupię sobie takie personalizowane świeczki zapachowe na różne okazje. Pasują one nie tylko do romantycznej kolacji, jak można byłoby się spodziewać.