Ponadczasowe i minimalistyczne meble drewniane

Materiał ma znaczenie – to od niego zależy funkcjonalność, ergonomia oraz trwałość realizowanego projektu. Podążanie za estetyką codzienności pozwala tworzyć atrakcyjne, ponadczasowe rozwiązania z zakresu designu użytkowego dla klientów indywidualnych, jak również inwestorów, którzy stają przed wyzwaniem adaptacji przestrzeni biurowej jak również metrażu skoncentrowanego na pełnienie konkretnych funkcji w przestrzeni publicznej, takich jak jednostki administracyjne czy obiekty kulturowe.

Stylowy design użytkowy

stylowe meble z drewnaKomfortowy, zaskakujący formą, przełamujący tradycyjne konwenanse- jak wygląda nowoczesny design? Kluczem do zrozumienia i właściwej interpretacji współczesnej architektury jest rekonfiguracja, a więc zabawa stylem i łączenie poszczególnych funkcji w projektowaniu tak, aby tworzyć ergonomiczne i wielozadaniowe rozwiązania w pełni przystosowane do potrzeb i wymagań ich przyszłych użytkowników. Dzięki innowacyjnym metodom projektowania parametrycznego obecnie w zakresie doboru formy czy materiału ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia, dzięki czemu sprawnie zaprojektujemy stylowe meble z drewna, które są nie tylko synonimem ekologii ale przede wszystkim stanowią ponadczasowe i trwałe rozwiązanie dla każdego wnętrza. Naturalne wzornictwo kreowane przez słoje z powodzeniem odnajdzie się w aranżacjach typu vintage jak również nowoczesnych, biurowych open space’ach lub klimatycznych, minimalistycznych mieszkaniach. Z łatwością połączymy je praktycznie z każdą paletą barw, a umiejętnie dobrane dodatki pozwolą na podkreślenie indywidualnych cech tożsamości aranżowanej przestrzeni. Indywidualny projekt mebli z zastosowaniem materiałów takich jak drewno lite to świetna inwestycja dla każdego, kto ceni sobie trwałość wybranych materiałów oraz możliwość zabawy stylem. Średnie ceny wykonania spersonalizowanego pomysłu zabudowy kuchennej lub mebli do salonu czy sypialni nie powinny przekraczać ceny 3000,00zł. 

Dzięki dostępnym na rynku innowacyjnym rozwiązaniom wykorzystującym potencjał nowych technologii szybko zrealizujemy funkcjonalny projekt, w którym będziemy mogli przystosować formy geometryczne bezpośrednio do potrzeb ich przyszłych użytkowników.Świadome projektowanie opiera się przede wszystkim na stosowaniu materiałów w pełni przyjaznych dla środowiska naturalnego sprawnie podążając za realizacją obranej konwencji designu. Lekkość formy możemy uzyskać łącząc subtelne wzornictwo z prostotą geometrycznych kształtów lub przełamując koncept subtelnym przekrojem stelażu, co z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającego inwestora.