Polecany program PC-Gastronom

Nie bez powodu mówi się, że prowadzenie restauracji jest jednym z najcięższych biznesów, ponieważ wymaga dużego zaangażowania w wiele spraw jednocześnie. Im większy punkt gastronomiczny, tym bardziej zaawansowanie technologicznie rozwiązania musi stosować, gdyż konieczna jest współpraca wszystkich działów, w celu sprawnego zarządzania firmą. I tu z pomocą przychodzą specjalne oprogramowania komputerowe.

Jak działa program PC – Gastronom?

skuteczne oprogramowanie pc-gastronomW zwykłym sklepie za sprzedaż oraz przygotowanie towarów odpowiada sprzedawca, natomiast w gastronomi są to nie tylko sprzedawcy, ale także kelnerzy i kucharze. Aby klient otrzymał zamówienie, konieczna jest ścisła współpraca pomiędzy tymi trzema postaciami, ale oczywiście sama sprzedaż jest rejestrowana na kasie. Dla ułatwienia pracy w gastronomi istnieje skuteczne oprogramowanie PC-Gastronom, które dedykowane dla tej branży. Jest to przede wszystkim prosty i intuicyjny w obsłudze program dla kasjerów i kelnerów, którzy realizują sprzedaż. Bez problemu może współpracować z innymi programami wydanymi przez firmę Insoft, dzięki czemu możemy zapewnić sobie kompleksowe zarządzanie firmą  w jednym miejscu. Program PC-Gastronom może pracować na samodzielnej kasie w małej restauracji albo w sieciowym systemie kas jaki można spotkać w dużych gastronomiach z licznymi oddziałami. Jest to program przystosowany do obsługi ekranów dotykowych, ale po odpowiednich modyfikacjach może działać także na klasycznych klawiaturach. Jego producent zadbał o prosty i przejrzysty interfejs, dzięki czemu obsługa staje się bardzo łatwa, nawet dla niedoświadczonego pracownika. Oprogramowanie posiada panel szybkiej sprzedaży, który sprawia, że znalezienie odpowiedniej pozycji z menu zajmuje tylko chwilę. W łatwy sposób można dowolnie łączyć i dzielić rachunki klientów, dodawać rabaty do poszczególnych pozycji czy tworzyć zestawy. Co istotne w przypadku dużych punktów gastronomicznych, to to iż system pozwala na prowadzenie sprzedaży na wielu stanowiska jednocześnie i grupowanie jej.

W dzisiejszych czasach prowadzenie sprzedaży w restauracji czy barze jest bardzo proste, ponieważ do dyspozycji mamy takie programy jak PC-Gastronom, które w jednym miejscu mogą łączyć kuchnię, magazyn i sprzedaż. Ponadto kierownik czy właściciel restauracji, może w każdej chwili skontrolować kasę bez przerywania jej pracy. Bez wątpienia nowoczesne rozwiązania jakim na pewno jest program PC-Gastronom, znacznie ułatwiają prowadzenie gastronomi i sprawiają, że pomyłki w sprzedaży zdarzają się jeszcze rzadziej.