Polecane żele do dezynfekowania dłoni

Wybuch pandemii koronawirusa i związane z tym ograniczenia wprowadzane przez rząd sprawiły, że sytuacja w wielu branżach znacznie się pogorszyła, a pracownicy musieli drżeć o swoje miejsca pracy. Co stanowiło problem dla jednych, dla innych okazało się być fantastyczną okazją do rozwoju i zwiększenia swoich obrotów. Jedną z branż, która najmocniej skorzystała na zmianach w światopoglądzie oraz wprowadzeniu rygoru sanitarnego w Polsce jest z pewnością branża zajmująca się produkcją różnego rodzaju środków do dezynfekcji.

Najlepsze środki do dezynfekcji

velodes żel do dezynfekcji rąkWraz z wprowadzeniem rządowych obostrzeń i wymogów dotyczących zapewnienia pracownikom i klientom środków do dezynfekcji wiele firm musiało wybrać te produkty, w które będą się zaopatrywać. Dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi velodes żel do dezynfekcji rąk, który doceniany jest za swoje pozytywne działanie na skórę dłoni. Po wprowadzeniu obowiązkowej dezynfekcji wiele osób zwracało uwagę, że środki do dezynfekcji zawierające w składzie alkohol bardzo wysuszają skórę dłoni i przy dłuższym stosowaniu prowadzą do jej podrażnień. Velodes żel zawiera w swoim składzie jednak glicerynę, a jego pH jest korzystne dla skóry, dlatego ma działanie łagodzące i kojące, zamiast wysuszającego. Poza nawilżaniem dłoni jest on jednak przede wszystkim bardzo skuteczny w likwidowaniu zarówno wirusów, jak i grzybów lub bakterii, które znajdą się na naszych dłoniach, a dzięki szybkiemu działaniu już w 30 sekund zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo i ochronę przed ewentualnym zarażeniem. Dodatkową zaletą tego żelu jest także zapobieganie uczuciu lepkości dłoni, co często jest wymieniane jako mankament używania innych podobnych preparatów. Żel został też przebadany dermatologicznie, dzięki czemu może być stosowany nawet przez osoby z wrażliwą skórą co jest naprawdę istotne zwłaszcza, że zazwyczaj w jednej lokalizacji udostępniony jest tylko jeden rodzaj środka do dezynfekcji dłoni, z którego korzystają wszyscy pracownicy lub klienci niezależnie od tego, ilu z nich ma skórę podatną na działanie środków chemicznych.

Wybór środka dezynfekcyjnego, który będzie spełniał zarówno kryteria dotyczące jego skuteczności, jak i nie zniechęci pracowników do korzystania z niego wskutek negatywnego oddziaływania na skórę ich rąk jest obecnie bardzo ważnym elementem prowadzenie przedsiębiorstwa zwłaszcza, że często mówimy o naprawdę sporych kosztach zakupu tego typu środków. Ważna więc jest także cena, dlatego nie powinno dziwić, że Velodes żel jest tak dobrze odbierany przez szerokie grono klientów.