Personalizowane prezenty dla dziadków

W mojej rodzinie podobnie jak w większości polskich domów tradycja wręczania prezentów bożonarodzeniowych jest głęboko zakorzeniona i praktykowana z roku na rok. Ponieważ rodzinne spotkania odbywają się u nas tylko raz do roku, to na kolacji wigilijnej jest zwykle kilkanaście osób i w efekcie pod choinką układane jest mnóstwo prezentów. Wszyscy starają się jednak, żeby kupować prezenty jak najlepiej dopasowane do obdarowywanej osoby, żeby uniknąć nietrafionych podarunków.

Wyjątkowy prezent dla dziadka

prezenty personalizowane na święta dla dziadkaW tym roku święta Bożego Narodzenia będą dla mnie wyjątkowe, ponieważ będą to pierwsze święta naszego pierwszego synka co oznacza, że od wnuka będziemy musieli kupić prezenty personalizowane na święta dla dziadka. Na szczęście zakup prezentów przeznaczonych dla dziadków nie jest tak trudne, jak się spodziewaliśmy z żoną i większość przedmiotów jest też w wersjach dla dziadków. Naszym pierwszym pomysłem, który najczęściej rzucał nam się w oczy był oczywiście kubek dla najlepszego dziadka na świecie, jednak zgodnie uznaliśmy, że nie jest to prezent wystarczający na Boże Narodzenie. Ponieważ mój tata, a dziadek naszego synka bardzo lubi spędzać czas na swojej działce, więc zdecydowaliśmy kupić mu od wnuka spersonalizowany leżak, który świetnie sprawdzi się podczas odpoczynku. Mnogość opcji dedykowanych dziadkom sprawiła jednak, że zdecydowaliśmy się na zakup czegoś jeszcze, chociaż nie łatwo było się zdecydować. Chcieliśmy jednak wprowadzić trochę humoru podczas otwierania prezentów, na czym zawsze wszystkim szczególnie zależy, dlatego postanowiliśmy kupić dziadkowi też body dziecięce z napisem „mój dziadek jest najlepszy”. Po cichu mieliśmy nadzieję, że ostatecznie ubranko trafi jednak do naszego synka, ale sam fakt otrzymania go przez mojego tatę powinien wprowadzić sporo luzu podczas kolacji wigilijnej. Żeby urozmaicić prezent, ubranko zostało zapakowane w wielki karton dociążony kilkoma kilogramami soli dla zmyłki. W karton zapakowaliśmy też foto książkę ze zdjęciami naszego synka, ponieważ wiemy, że tak naprawdę to będzie dla mojego taty najważniejsze.

Oba prezenty, jakie mój tata otrzymał od swojego wnuczka okazały się strzałem w dziesiątkę ponieważ zarówno leżak przypadł dziadkowi do gustu, jak i foto książka ze zdjęciami wnuka. Prawdziwym hitem był jednak proces otwierania wielkiego i ciężkiego kartonu, w którym ku zaskoczeniu wszystkich znalazło się ubranko dziecięce, co wywołało salwę śmiechu. Na szczęście książka ze zdjęciami też została odnaleziona i dziadek mógł oddać wnuczkowi ubranko, dzięki czemu mógł się cieszyć z podarowania maluchowi kolejnego prezentu od siebie.