Organizacja imprezy w Poznaniu

Firma, w której pracuje niedawno obchodziło 20-lecie istnienia na rynku. Z tej właśnie okazji wyprawiliśmy wielki bankiet, na który zaprosiliśmy wszystkich kontrahentów, partnerów, pracowników. Wydarzenie było bardzo podniosłe, więc też wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Ja zostałam poproszona o organizację tej imprezy i było to naprawdę duże wyróżnienie.

Prowadzący całą imprezę

Konferansjer - PoznańMoja firma ma dosyć mocną pozycję w Wielkopolsce, a zwłaszcza w Poznaniu, gdzie ma swoją siedzibę. Bardzo ceni sobie lokalne tradycję, jak i mocno wspiera tutejsze biznesy, aby jak najbardziej mogły się rozwijać. Dlatego też dostałam wytyczne, aby ta impreza była zorganizowana w oparciu o tutejszy region. Pomyślałam, że to bardzo fajny pomysł i w ten oto sposób mieliśmy wielkopolskie przysmaki, napoje i wiele innych rzeczy, które nasi partnerzy, którzy są z różnych regionów, mieli okazję spróbować. Co ciekawe bardzo im zasmakowały tutejsze specjały i nawet wzięli namiary na firmy, które je nam dostarczyli. Jednak największym wyzwaniem dla mnie było znalezienie odpowiedniej osoby, która poprowadzi całą imprezę. Konferansjer – Poznań musiał być osobą charyzmatyczną, która porwie ze sobą wszystkich zgromadzonych, poprowadzi wszystko zgodnie z planem i stosownie do okazji, ale przy tym nie chciałam, aby impreza miała sztywny charakter. Chciałam, aby konferansjer podszedł luźno do tematu, aby umiał zażartować i poprowadzić wszystko w fajnej atmosferze, aby goście dobrze się bawili. Miałam kilku potencjalnych kandydatów i musiałam ich tylko sprawdzić i posłuchać – jak mówią, czy mają dobrą dykcję, czy używają poprawnego języka i czy umieją się odnaleźć na scenie. Następnie krąg zawęził się do dwóch kandydatów. Obaj mieli już doświadczenie na podobnych imprezach, dobrze się prezentowali na scenie i świetnie się na niej czuli. Widać, że naprawdę lubią, to co robią i wiążą z tym swoją przyszłość. Ostatecznie wybór padł na tego, który miał lepszą dykcję, fajne dowcipy i czuł się bardzo swobodnie. Nie krępował się, a to ważne jeżeli chodzi o konferansjerkę. 

Cieszę się, że cała impreza poszło zgodnie z planem. Goście byli bardzo zadowoleni i widać było, że naprawdę dobrze się bawią. Przy tak ważnych eventach cena nie powinna grać roli. Ja sama się o tym przekonałam, kiedy za prowadzącego całą imprezę naprawdę zapłaciłam dużo, jednak teraz wiem, że naprawdę było warto. Goście naprawdę dobrze się bawili i to dzięki niemu. Poprowadził wszystko tak, że nie było mowy o nudzie nawet na chwilę !