Naszyjnik w prezencie na urodziny

Jestem z moją obecną dziewczyną już dwa lata. Niedługo wypadają jej urodziny i bardzo chciałem jej kupić wyjątkowy prezent. Chcę, żeby miała pamiątkę. Od początku planowałem, że będzie to coś z biżuterii, ponieważ jest to praktyczny prezent, a zarazem stylowy i ponadczasowy. Przez pewien czas myślałem, czy nie kupić pierścionka zaręczynowego i się nie oświadczyć, ale stwierdziłem fakt, że to takie banalne oświadczenie się w urodziny. Wolę zaczekać na okazje kiedy nie będzie się tego spodziewała. 

Piękna biżuteria wykonana ze srebra

srebrny naszyjnikOd dłuższego czasu rozglądam się za odpowiednią ozdobą. Wiem, że na pewno musi być ona wykonana ze srebra, ponieważ moja dziewczyna nie lubi nosić złota (mam nadzieję, że zmieni zdanie w przypadku pierścionka zaręczynowego). Kolczyki odpadają, ponieważ ma ich tyle, że codziennie nosi inne (przynajmniej mam takie wrażenie). Bransoletki woli wykonane ze wstążki lub ze skóry i zazwyczaj sama sobie je wybiera. W związku z tym nie pozostaje nic innego jak zakup biżuterii na szyje. Zresztą nawet ostatnio wpadł mi w oko piękny, srebrny naszyjnik. Był bardzo delikatny, ale miał świetne wykonanie. Co najważniejsze był stylowy i na pewno będzie pasował do każdej stylizacji. Naszyjnik jest wykonany z kilkudziesięciu maleńkich serduszek. Z daleka wygląda jak zwykły wisiorek jednak jak przyjrzymy się bliżej widać, że jest to świetna jakość wykonania, w której widać kunszt mistrza. Ten srebrny naszyjnik tak bardzo mi się spodobał, że postanowiłem go kupić. Co prawda cena jest dość znaczna, ale w końcu urodziny moja dziewczyna obchodzi raz do roku, a jak koniecznie chcę jej dać coś wyjątkowego co będzie się jej kojarzyć ze mną. Do tego fajnie, że będzie mogła nosić taki naszyjnik na co dzień. Mam nadzieję, że taki prezent jej się spodoba. Zazwyczaj dobrze trafiam w jej gust i nigdy nie mieliśmy problemu z tym, że kupiłem jej jakąś rzecz, która nie nadaje się do noszenia (przynajmniej mówiła, że wszystko jej się podoba i mam nadzieję, że jest to prawda). Tak więc decyzja została podjęta i naszyjnik został przeze mnie zakupiony. 

Na szczęście mojej dziewczynie naszyjnik się bardzo spodobał. Chociaż od jej urodzin minęły już dwa miesiące to jednak srebrny naszyjnik nadal zdobi jej szyję. Zakłada go praktycznie codziennie. No chyba, że ma bardziej dzień sportowy to wtedy zostawia go w domu bo mówi, że nie pasuje jej do leginsów i dresu. Bardzo się cieszę, że prezent jej się spodobał. Teraz jestem na etapie wybierania pierścionka zaręczynowego. Mam nadzieję, że w tym również trafię.