Najlepsze lasery do depilacji

Długo zastanawiałam się nad tym, czy aby na pewno chcę się zdecydować na laserową depilację. Widziałam jej zachwycające efekty u mojej przyjaciółki, jednak nic nie wiedziałam na temat samego procesu. Im więcej jednak czytałam o nowoczesnych laserach używanych do tego zabiegu tym bardziej się przekonywałam do tego, że jest to jednak najlepsza alternatywa dostępna na naszym rynku.

Nowoczesny laser do depilacji

light sheerJestem osobą posiadającą gęste, ciemne włosy i niestety nie tylko na głowie toteż depilacja zawsze zajmowała mi sporo czasu i potrafiła być dla mnie prawdziwym utrapieniem. Na początku używałam tradycyjnej maszynki do golenia, jednak jej efekty były bardzo krótkotrwałe ponieważ rano goląc się już wieczorem widziałam odrastające włoski w postaci mało estetycznych kropek. Nie wspominając już o szeregu różnych skutków ubocznych tej formy golenia ciała – wzrastające włoski i podrażnienia były dla mnie w zasadzie codziennością. Przez jakiś czas stosowałam wosk i choć ten zapewniał mi uczucie gładkości na dłużej tak dyskomfort, a niekiedy nawet i ból sprawiały, że zaczęłam szukać jeszcze innej metody. Moja przyjaciółka zachwalała sobie depilację laserową, ale nic na ten temat nie widziałam, więc zanim zdecydowałam się cokolwiek robić w tym kierunku na początku postanowiłam jak najwięcej dowiedzieć się o całym procesie. Czytałam nawet o samych urządzeniach jakie wykorzystuje się podczas depilacji laserowej, a moją uwagę najbardziej przykuł laser light sheer będący jednym z najnowocześniejszych urządzeń na rynku, który w dodatku można spotkać w naszych, polskich gabinetach. To, co mnie w nim zainteresowało to fakt, że sprawiał, iż cała depilacja przebiegała nawet trzykrotnie szybciej aniżeli w przypadku starszych modeli, a także to, że minimalizował uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. Light sheer posiada ponadto dwie głowice w różnych rozmiarach z czego ta mniejsza przeznaczona jest oczywiście do trudno dostępnych miejsc, jak na przykład pachy bądź okolice bikini, natomiast większa głowica doskonale radzi sobie z większymi partiami na ciele gwarantując lepsze wnikanie lasera i tym samym poprawiając znacząco efekty depilacji.

Umawiając się do gabinetu zadbałam o to, aby zabieg był przeprowadzany właśnie na tym laserze. Rzeczywiście zgodnie z tym, co udało mi się dowiedzieć odnośnie samego urządzenia, cała sesja trwała naprawdę krótko, a przynajmniej znacznie krócej niż sesja u przyjaciółki która poddawała się depilacji w gabinecie gdzie pracowano na starszym sprzęcie. Ponadto nie odczuwałam większego dyskomfortu ponieważ od razu miałam robione przyjemne, zimne okłady.