Najlepsze krzesełko do karmienia

Narodziny dziecka są z pewnością przełomowym momentem w życiu świeżo upieczonych rodziców, którzy od tej pory stawiają potrzeby dziecka na pierwszym miejscu. W pierwszych miesiącach życia, najważniejsze jest karminie, codzienna pielęgnacja i sen. Maluchy najpierw piją jedynie mleko z butelki, a kiedy zaczną im rosnąć ząbki, to można zacząć im podawać stałe pokarmy o zróżnicowanej konsystencji.

W jakim krzesełku karmić dziecko?

praktyczne krzesełko do karmienia milanoDopóki maluch pije mleko, to nie większych wymagań co do pozycji w trakcie tej czynności. Większość dzieci w wieku około sześciu miesięcy, potrafi już całkiem stabilnie siedzieć, więc rodzice sadzają dziecko w trakcie karmienia w krzesełku. Jednak praktyczne krzesełko do karmienia Milano warto mieć już znacznie wcześniej, bo przyda się niemalże od samego początku. Jest to jedno z niewielu krzesełek, które rośnie z razem z dzieckiem. Jego dużą zaletą jest jego wielofunkcyjność, która powoduje, że maluch może w nim jeść, bawić się czy nawet spać w ciągu dnia po posiłku. Krzesełko Milano jest przeznaczone dla dzieci w wieku od szóstego miesiąca do trzeciego roku życia. Maksymalne obciążenie tego modelu to około piętnastu kilogramów. Stelaż krzesełka został wykonany z lekkiego, ale trwałego aluminium. Jego oparcie posiada płynną, pięciostopniową regulację oparcia, w pozycji od siedzącej do leżącej. Dla najmłodszych użytkowników krzesełka, dostępna jest specjalna wkładka, która utrzymuje dziecko w optymalnej półleżącej pozycji. Dzięki temu, w krzesełku można karmić dziecko, które nie potrafi jeszcze siedzieć, a po wyjęciu wkładki, maluch może jeść na siedząco. Na nogach stelaża znajduje się siedmiostopniowa regulacja wysokości, więc bez problemu dostosuje je do potrzeb rodziców czy do stołu, przy którym maluch będzie jadł. Krzesełko wyposażone jest w praktyczne  kółka, gdzie tyle są obrotowe. Kiedy maluch zaśnie po posiłku, to można go delikatnie przetransportować razem z krzesełkiem w bezpieczne i ciche miejsce. Krzesełko do karmienia można łatwo złożyć i schować w każdym miejscu, albo zabrać na wyjazd.

Bez wątpienie krzesełko Milano jest jednym z najlepszych jakie znajdziemy na rynku. Ma zdejmowaną tackę, która pełni rolę stołu, na którym dziecko ma podany posiłek. Jest ono bardzo stabilne, dzięki szerokim nogom i mocnej konstrukcji. Siedzisko jest pokryte miękką tapicerką, która zwiększa komfort siedzenie, a w razie potrzeby łatwo ją zdjąć i wyprać. Chcąc kupić w korzystnej cenie krzesełko do karmienia Milano, najlepiej jest go szukać w sklepach internetowych.