Lśniące włosy po keratynowym prostowaniu

Wygląd naszych włosów często świadczy o tym, jak o nie dbamy. Jeśli stosujemy złą dietę oraz niewłaściwie pielęgnujemy nasze włosy mogą one wyglądać nieestetycznie i być wyraźnie osłabione. To czy posiadamy gęste czy rzadkie włosy jest uwarunkowane genetycznie i nie mamy na to większego wpływu. Możemy jednak za pomocą odpowiednich zabiegów poprawić kondycję naszych włosów.

Idealna fryzura za sprawą keratynowego prostowania włosów

keratynowe prostowanie włosówOdpowiednio dbając o włosy, wybierając kosmetyki, które są dostosowane do naszego typu włosów mamy szanse sprawić, że staniemy się posiadaczkami zdrowych i zadbanych włosów. Czasem jednak mimo starań nasze włosy są wyjątkowo niesforne i ciężko się układają. Puszą się oraz wyglądają nieatrakcyjnie, zwłaszcza wtedy, kiedy za oknem panują niewłaściwe warunki atmosferyczne. Mimo, że staramy się jak możemy nie potrafimy okiełznać naszej fryzury. Wtedy z pomocą przychodzi keratynowe prostowanie włosów. Zabieg ten odżywia włosy i doskonale wpływa na ich kondycję. Włosy są wyraźnie odżywione i pełne blasku. Keratyna poprawia stan naszych włosów, a efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. Zabieg nie należy do tanich, jednak jego wykonanie w profesjonalnym salonie fryzjerskim daje gwarancję, że będziemy niezwykle zadowolone z efektów. Włosy prostować w ten sposób można samodzielnie, wtedy zabieg wychodzi dużo taniej, ale wymaga wyjątkowej precyzji i mnóstwa czasu, a i tak nie mamy pewności, że wszystko wypadnie tak, jak powinno. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wizyta u fryzjera i poddanie się temu zabiegowi w salonie. Wtedy mamy pewność, że profesjonalista wykona wszystko tak, jak powinien, a my będziemy cieszyć się pięknymi włosami przez długo czas. Bezpośrednio po zabiegu nie można myć włosów i należy unikać wychodzenia z domu, jeśli jest wilgotno, bo na przykład pada deszcz. Pierwsze mycie wykonuje się po kilkudziesięciu godzinach, najlepiej w salonie w którym wykonywało się zabieg. Po keratynowym prostowaniu włosów konieczne jest stosowanie specjalnych szamponów i odżywek przeznaczonych do włosów po tym zabiegu. Wtedy efekty zabiegu będą utrzymywać się dłużej, a nasze włosy będą wyglądać świetnie. Po zabiegu możemy cieszyć się gładkimi, lśniącymi włosami, które nie puszą się oraz nie elektryzują. Wyglądają pięknie nawet bezpośrednio po wstaniu z łóżka.

Sklepy maja różnorodną, bogatą ofertę kosmetyków dbających o nasze włosy. W aptekach można kupić sporo suplementów, które zawierają składniki mające odżywić nasze włosy. Wybór jest naprawdę duży i jeśli chcemy możemy nabyć potrzebne nam produkty. Warto również regularnie odwiedzać fryzjerów, którzy zaproponują nam odpowiednie zabiegi, które mają na celu poprawić stan naszych włosów.