Lasery Lightsheer Duet dla profesjonalnych kosmetyczek

W gabinetach kosmetycznych przeprowadzane są zabiegi przy użyciu nowoczesnych urządzeń, które usuwają niedoskonałości skóry w szybki i skuteczny sposób. Wykorzystywane są również w zabiegach nowoczesnej depilacji. Są to lasery diodowe i IPL stosowane do usuwania zbędnego owłosienia. Przeznaczone są do zabiegów fotodepilacji wszystkich części ciała. Na rynku dostępna jest szeroka oferta różnorodnych urządzeń. Najbardziej popularne w Polsce są lasery diodowe Lightsheer amerykańskiego producenta marki Lumenis.

Profesjonalne urządzenia do depilacji

laser lightsheer duet dla kosmetyczkiSą to urządzenia niezwykle bezpieczne i posiadające wszelkie atesty respektowane na całym świecie. Profesjonalny laser Lightsheer Duet dla kosmetyczki przeznaczony jest do zabiegów fotodepilacji wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Posiada intuicyjne oprogramowanie z wieloma możliwościami konfigurowania systemu i dopasowania parametrów do indywidualnych potrzeb skóry. Przeznaczony jest do wszystkich fototypów cery i rodzajów włosów. Nadaje się tylko i wyłącznie do profesjonalnego użytku ze względu na moc wiązki światła emitowanej podczas strzału. Na wyposażeniu posiada dwie niezależne głowice oraz specjalny system chłodzenia. Zapobiega to uszkodzeniu tkanek i skóry i przenikania wiązki światła w głębsze warstwy ciała. Nie wymaga zastosowania dodatkowego znieczulenia, a skóra po zabiegu szybko wraca do normalnego wyglądu. Laser emituje wiązkę światła, która następnie zamienia się w energię cieplną oddziałującą na macierz włosa. Pod wpływem ciepła dochodzi do uszkodzenia mieszka włosowego. Dzięki ergonomicznym głowicom jednorazowo można dokonywać depilacji dużych powierzchni ciała oraz trudno dostępnych i wrażliwych miejsc. Duża moc oraz dostosowanie parametrów większej głowicy umożliwia w szybki i bezbolesny sposób wykonywać zabieg na dużych powierzchniach ciała takich jak plecy czy klatka piersiowa.Mniejsza głowica przeznaczona jest do wykonywania zabiegów na twarzy lub w strefie bikini. Technologia diodowa wykorzystuje naturalny proces wzrostu włosów.

Jednorazowo podczas zabiegów usuwanych jest około 25 do 30% włosów będących w pierwszej fazie wzrostu. Podczas serii pięciu do sześciu zabiegów możliwe jest trwałe usunięcie około 95% zbędnego owłosienia. W miejscu działaniu lasera włosy nigdy nie wyrastają, a skóra pozostaje gładka. Dodatkowo laser usuwa przebarwienia wywołane czynnikami środowiskowymi i promieniowaniem UV oraz likwiduje rozszerzone naczynia. Przywraca prawidłowe procesy biologiczne w skórze i przyspiesza regenerację włókien.