Ładne turbany dziecięce

W ostatnim czasie, za sprawą modnych celebrytek, pojawiły się w ofercie sklepów dziecięcych, twarzowe turbany dla najmłodszych. Pasują idealnie dla niemowlaków i większych dziewczynek. Są ciepłe, uszyte z ekologicznej, organicznej bawełny wysokiej jakości, zatem przepuszczają powietrze i nie powodują pocenia się główki. Obok walorów użytkowych, ważny jest ich wygląd. Dziewczęcy turban idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, nie przesłania oczu i jest bardzo wygodny, łatwy w zakładaniu.

Twarzowy turban dla dziewczynki i niemowlaka

turbany dziecięceDzięki wysokiej jakości bawełnie, dziewczęce turbany są poszukiwanym okryciem głowy na miesiące jesienno – zimowe. Z powodzeniem zastępują grube, uniwersalne czapki. Jeśli niemowlę ma mało włosów, turban doda dziewczęcego uroku. Turbany dziecięce sprawdzają się o każdej porze roku. Latem chronią przed słońcem, jesienią przed wiatrem i pierwszymi przymrozkami, a zimą zastępują grube czapki, których dzieci wyjątkowo nie lubią. Turban jest wyjątkowo dobrze dopasowany do kształtu głowy. Dlatego dziecko czuje się w nim komfortowo i nie protestuje przed zakładaniem owego okrycia głowy. Większość mam ceni sobie ten komfort, gdy nie musi znosić dziecięcych humorów podczas ubierania. Ulubiony, dziecięcy turban ma modny, nowoczesny krój i tylko w pewnym stopniu jest wzorowany na arabskich turbanach. Wykorzystuje najlepsze cechy tego okrycia głowy i dostosowany jest do potrzeb najmłodszych. Mogą je nosić już niemowlaki w wózku. Dla większych dziewczynek i nastolatek, turbany są odpowiednio skrojone i uszyte. Pasują idealnie na długie spacery i wyjście po sklepach. Ich zaletą jest fakt, iż przepuszczają powietrze i zapobiegają poceniu się główki dziecka. Jeśli chodzimy po mieście, odwiedzamy różne sklepy, wówczas nie musimy za każdym razem zdejmować turbanu, lecz dziecko czuje sie w nim wyjątkowo dobrze i samo go nie ściąga. Eleganckie marszczenia z przodu mogą być uzupełnione kwiatową lub cekinową aplikacją. Turbany pastelowe albo w żywych kolorach pasują dzieciom wyjątkowo dobrze.

Zakup turbanu jest coraz bardziej popularny w sezonie jesienno – zimowych. Choć turban bawełniany z dodatkiem elastycznych tkanin, nadaje się do całorocznego noszenia, to właśnie w porze jesiennej, warto go kupić. Przepuszcza powietrze i chroni przed przepoceniem. Dzięki temu dzieci się nie przegrzewają a mamy mogą być spokojne w sezonie zwiększonych infekcji. Turban idealnie prezentuje się na zdjęciach i jest znakomitym zamiennikiem klasycznych, wełnianych czapek.