Kupno sztucznych kolczyków dla dziecka

Niedługo moja córeczka miała przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Okazało się, że wiele koleżanek w jej klasie, będzie miało założone kolczyki do sukienki. Ona też chciała mieć taką biżuterię. Córka nie miała jednak przekutych uszu, ponieważ obawiałam się, że z jej problemami zdrowotnymi ranka po przekłuciu mogłaby długo się goić i ropieć. Jednocześnie nie chciałam jej rozczarować. Na szczęście udało mi się znaleźć kolczyki, które mogłam jej zakupić i założyć bez obaw o ewentualne problemy zdrowotne.

Zalety sztucznych kolczyków do uszu

sztuczne kolczyki do uszu dla dzieciRozwiązaniem okazały się dla mnie sztuczne kolczyki do uszu dla dzieci. Są to wygodne kolczyki, których założenie i zapięcie nie wymaga przekłucia uszu. Są bardzo wygodne i praktyczne. Nie zsuwają się w trakcie wykonywania codziennych czynności i świetnie dopasowują się do płatka ucha. W żaden sposób nie uciskają i nie powodują problemów z krążeniem krwi, co było dla mnie bardzo ważne. Można je dostać w wielu sklepach jubilerskich. Są wykonane z prawdziwych metali szlachetnych takich jak złoto, czy srebro. Można znaleźć również takie, które posiadają ozdoby z kamieni szlachetnych. Moja córka była już na tyle duża, że mogłam zakupić jej takie kolczyki. Wybrałam się z nią do jubilera, który polecił jej kilka unikatowych, oryginalnych wzorów. Wybrała sobie bardzo ładne sztuczne kolczyki, które akurat dostępne były w niskiej, promocyjnej cenie. Zarówno ona, jak i ja byłyśmy bardzo zadowolone z tego modelu i wzoru. Jubiler zapewnił mnie, że są to bezpieczne kolczyki dla dzieci, które z pewnością sprawdzą się w wielu sytuacjach. Nie były zbyt eleganckie czy stylowe, i świetnie pasowały dla najmłodszych. Niektóre mają kształty z postaciami z bajek, które dzieci wręcz uwielbiają. Można o nie z łatwością dbać i je czyścić, zachowując ich pełną higieniczność. Zdecydowałam się je zakupić córce. Jubiler zapakował mi kolczyki w ozdobne pudełeczko, z którym udałam się prosto do kasy. Byłam bardzo zadowolona z dokonanego zakupu.

Moja córka również była zadowolona, ponieważ pozwoliłam jej chodzić w tych kolczykach przez cały dzień. Okazało się, że zabezpieczenie przy zapięciu gwarantuje, że kolczyk z pewnością nie zsunie się podczas wykonywania codziennych czynności. W dodatku córka mogła się kąpać mając założone kolczyki, ponieważ po kontakcie z wodą nie niszczyły się one. Cieszę się, że udało mi się bez problemu dostać tak wysokojakościowe sztuczne kolczyki, które były dostępne w tak niskiej, przystępnej cenie. Z pewnością kupię w przyszłości kolejne kolczyki tego typu.