Kupię dom na sprzedaż w Trójmieście

Już jako dziecko marzyłam, aby mieszkać w Gdyni albo w Gdańsku. W zasadzie, to wolałabym mieć swój azyl w Gdyni, bo kocham to miasto. Często tam jeździłam, do dziadków i mam z tym miastem związane wspaniale wspomnienia.  Z tego tez względu wystawiłam niedawno ogłoszenie na portalu, że kupię dom na sprzedaż w Trójmieście bez pośredników. Jestem w stanie od ręki zapłacić właścicielowi domu, ale pod warunkiem, ze odbędzie się to bez udziału agencji nieruchomości.

Innowacyjne domy na sprzedaż w Trójmieście

dom na sprzedaż w TrójmieścieMoja rodzina tez jest zachwycona pomysłem wyprowadzki z Torunia do Gdyni. Szczególnie mąż, który bardzo często musi tam wyjeżdżać w delegacje, bo tam znajduje się siedziba jego firmy, w której pracuje. Ważne, żeby nasz nowy dom był przestronny, posiadał co najmniej cztery pokoje, kuchnię i dużą łazienkę. Chciałabym mieć w łazience umieszczoną wannę z hydromasażem i prysznic. Marzę o drewnianej podłodze, najlepiej dębowej i dużym ogrodzie. Bardzo uspakaja mnie praca w ogródku, szczególnie pielęgnacja kwiatów i sadzenie nowych roślin. Musi być tez miejsce na postawienie budy dla naszego psa, Azora. Dom może znajdować się nawet na obrzeżach miastach, bo wtedy na pewno jest taniej. Nie am z tym żadnego problemu, ponieważ posiadam prawo jazdy i zawoziłabym dzieci do szkoły. Ważne też, aby sąsiedzi byli przyjaźni, choć zdaję sobie sprawę,iż tego kupić się nie da. Postaram się jednak zdobyć ich zaufanie, zrobić jak najlepsze wrażenie, aby mieć blsiko siebie serdecznych ludzi, na których można liczyć. Do tej pory mieszkaliśmy w wieżowcu, gdzie nikt praktycznie se nie znał. Ludzie przechodzili obok siebie, jakby byli zupełnie obcy. Wczoraj widziałam ciekawy dom na sprzedaż w Trójmieście, po okazyjnej cenie 300 tysięcy złotych. Dom znajduje się w dzielnicy Gdyni, w Orłowie. jest to według mnie najpiękniejsza dzielnica tego miasta, niezwykle urokliwa, bo znajduje się blisko morza. Uwielbiam przechadzać się brzegiem morza, wchodzić na słynne molo i obserwować orłowską skarpę, inaczej zwaną klifem orłowskim. Już nie mogę doczekać, kiedy tam będziemy mieszkać.

Wydaje mi się, że każdy dom na sprzedaż w Trójmieście jest ciekawą ofertą, jeśli oczywiście cena nie jest przesadzona. Jakże wspaniale musi być to uczucie, kiedy można mieszkać nad morzem i mieć całoroczne wakacje. Ja wybrałam Gdynię, ponieważ ma ona dla mnie sentymentalne znaczenie, a także najbardziej mi się podoba jako trójmiejskie miasto. Sądzę jednak, że równie urokliwy jest Gdańsk, ale dla mnie zbyt tłoczny. Jestem zwolenniczka spokoju, dlatego uważam że dzielnica Orłowo w Gdyni jest przeznaczona własnie dla mojej rodziny.