Kołyska z drewna dla lalki

Od kiedy na świat przyszła moja siostrzenica, mam wrażenie, że życie całej rodziny toczy się wokół niej. Jest ona oczkiem w głowie nas wszystkich. W końcu pierwszej dziecko w najbliższej rodzinie. W tym roku moja siotrzenica kończy trzy latka. Od kiedy nauczyła się mówić zrobiła się z niej taka gaduła, że praktycznie nie dopuszcza do głosu lub zasypuje mnóstwem pytań. Moja siostra organizuje dla niej przyjęcie z okazji trzecich urodzin. Ja postanowiłam kupić jej w prezencie coś wyjątkowego, co sprawi jej dużo radości. 

Drewniane łóżeczko na prezent

łóżeczko drewniane dla lalekTrzy lata temu moje mama w końcu doczekała się wnuków. Na świat przyszła bowiem moje siostrzenica, która jest od tej pory oczkiem w głowie całej rodziny. W tym roku mała kończy trzy lata i z tej okazji moja siostra urządza dla niej przyjęcie z mnóstwem atrakcji. Ja postanowiłam kupić mojej ulubienicy wyjątkowy prezent. Z racji tego, że mała uwielbia bawić się lalkami bobasami, uznałam, że ucieszy ją łóżeczko drewniane dla lalek z kompletem pościeli. Początkowo szukałam takiego łóżeczka w sklepach, ale żadne z nich nie spełniają moich wymagań. Po prostu wymyśliłam sobie, że ma ono wyglądać tak, a nie inaczej. Okazało się na szczęście, że mój znajomy zajmuje się robieniem zabawek z drewna. Poprosiłam go więc o wykonanie takiego łóżeczka a projekt, który mi zaproponował, po prostu zwalił mnie z nóg. Pokazał mi drewniane łóżeczko na biegunach. czyli coś na kształt kołyski. Uznałam, że będzie to strzał w dziesiątkę i nie myliłam się. Moja siostrzenica kiedy tylko rozpakowała prezent, od razu pobiegła po lalkę i nie mogła oderwać się od kołyski, bujając ją cały czasu i śpiewając kołysanki dla swojej lalki. W przyszłości na pewno będę korzystać z usług mojego znajomego. Drewniane zabawki są bardzo bezpieczne dla dzieci, a przy tym są bardzo wytrzymałe. Jest to cecha niezwykle pożądana w przypadku maluchów, które uwielbiają rozbierać wszystko na części pierwsze. Na kolejną okazję, pewnie na święta, zamówię dla mojej siostrzenicy drewniany wózek dla lalki, taki dopasowany do jej wzrostu. 

Z okazji trzecich urodzin mojej siostrzenicy postanowiłam kupić jej jakiś wyjątkowy prezent. Z racji tego, że uwielbia ona bawić się lalkami bobasami, uznałam, że doskonałym pomysłem będzie jakiś gadżet do tej lalki, na przykład w postaci drewnianego łóżeczka. Takie łóżeczko wykonał dla mnie ręcznie mój znajomy. Zachwyca ono dokładnością wykonania i swoją wytrzymałością. Zdumiało mnie to, że łóżeczko umieścił na biegunach, dzięki czemu jest ono czymś w rodzaju kołyski.