Jakie środki czystości wybrać?

Od lat prowadzę firmę zajmującą się czyszczeniem różnego rodzaju powierzchni. Przede wszystkim pracujemy w budynkach użyteczności publicznej, jednak zdarza się nam przyjmować także zlecenia dotyczące ławek lub stolików znajdujących się na zewnątrz i narażonych na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Do wszystkie realizowanych przez nas zadań podchodzimy bardzo poważnie i realizujemy je, biorąc pod uwagę wiele czynników. Najważniejsze jest to, że niezwykle dokładnie dobieramy odpowiednie środki czystości i nigdy nie traktujemy każdego obiektu identycznie.

Dobór środków czystości do mytych powierzchni

środki czystości od producentaJako profesjonalna firma posiadamy w swoich magazynach ponad sto różnego rodzaju detergentów, którymi na co dzień się posługujemy. To właśnie dzięki nim oraz profesjonalnym urządzeniom czyszczącym możemy wykonywać swoją pracę najlepiej, jak to tylko możliwe. Nigdy zatem nie oszczędzamy na zakupach takich produktów jak: proszki, płyny, pasty, specjalne zawiesin usuwających brud. Jeśli ktoś nas zatrudnia, może mieć pewność, że przetrzemy, wyszorujemy, odplamimy, wymyjemy każdą powierzchnię, która tego wymaga. Zawsze zamawiamy środki czystości od producenta, ponieważ wówczas mamy pewność, że były one dobrze przechowywane i mają odpowiednio długą datę ważności. Nie chodzi nam zatem o redukowanie kosztów działalność, choć należy przyznać, że posiadamy spore zniżki w hurtowniach. Nigdy nie kupujemy detergentów tylko w jednym miejscu. Zwracamy się do wielu firm w całym naszym kraju oraz poza jego granicami, aby zawsze posiadać najlepsze produkty o sprawdzonej renomie, a przy tym posiadające stosowne certyfikaty. W naszym magazynie na osobnych półkach umieszczamy środki piorące, a na innych te, które służą do czyszczenia podłóg lub mebli. Podstawą pracy z detergentami jest dobra organizacja. Nie można pozwolić sobie na złe dobranie produktu do czyszczonej powierzchni, ponieważ możemy łatwo zniszczyć czyjąś własność. Do zakupionych przez nas produktów zawsze dodajemy swoje własne etykiety, na których pogrubioną czcionką zaznaczamy, do jakich przedmiotów możemy stosować dany wyrób.

Wydawać by się mogło, że prowadzenie firmy zajmującej się czyszczeniem pomieszczeń jest rzeczą prostą. Wiele powierzchni trudno jednak doczyścić powszechnie sprzedawanymi w sklepach detergentami, a wówczas należy sięgać po specjalistyczne substancje, które najlepiej zamawiać prosto od ich producentów. Szkolenie osób sprzątających jest wieloetapowe i obejmuje zarówno kwestie doboru odpowiednich środków czyszczących, jak i sposoby bezpiecznego, a przy tym skutecznego używania takich preparatów.