Jak wyszczuplić szybko sylwetkę?

Salony urody oferują wiele zabiegów, które mają świetny wpływ na ciało. Do podstawowych zabiegów należy masaż bańką chińską, który usuwa cellulit i zapobiega jego powstawaniu. Nowoczesnym zabiegiem jest endermologia, podczas które pod wpływem ciśnienia wykonywany jest masaż ciała. Dzięki niemu skóra jest jędrna, sprężysta, sylwetka wyszczuplona, a skórka pomarańczowa zminimalizowana. Zabieg ten stosuje się również przed i po zabiegu liposukcji

Jakie efekty można uzyskać dzięki endermologii?

bezproblemowa endermologia - łódźAby skutecznie wymodelować i wyszczuplić sylwetkę i pozbyć się cellulitu, warto udać się do salonu urody, w którym specjaliści przeprowadzają różnego rodzaju zabiegi. Polecana jest bezproblemowa endermologia – Łódź jest miastem, w którym zabieg można wykonać. Podczas zabiegu tkanki pacjenta są mocno stymulowane, co pozwala się cieszyć efektem już po pierwszym zabiegu. Endermologia to masaż wykonywany pod ciśnieniem. Dzięki niemu zostaje pobudzony metabolizm tkanek oraz dochodzi do stymulacji włókien kolagenu. Zabieg warto wykonywać w seriach, ponieważ tym sposobem można uzyskać najlepsze, trwałe efekty. Zabiegowi endermologii można poddać praktycznie całe ciało. Dzięki niemu można poprawić również kontur twarzy. Zabieg endermologii na ciało, przebiega w prosty sposób. Pacjentka musi ubrać specjalny, przylegający skafander, który chroni skórę przed głowicą sprzętu. Głowica sterowana jest komputerowo. Za sprawą ciśnienia, między rolki głowicy wciągnięty zostaje fałd skórny, który zostaje rozmasowywany. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa dyskomfortu, może się zrelaksować i odprężyć. Dzięki masażowi wydzielane zostają endorfiny, które mają pozytywny wpływ na samopoczucie pacjentki. Dzięki masażowi zostaje pobudzony układ limfatyczny i pacjentka może pozbyć się obrzęków oraz zespołu ciężkich nóg. Zabieg ten cieszy się ogromną popularnością, ponieważ świetnie ujędrnia i wyszczupla ciało. Świetnie wspomaga proces odchudzania. Drenaż limfatyczny, do którego dochodzi podczas zabiegu jest skuteczniejszy, niż ten przeprowadzany manualnie.

Aby cieszyć się z pozbawionej cellulitu, zgrabnej sylwetki należy uprawiać sport i odpowiednio się odżywiać. Ponadto należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu skóry, poprzez wypijanie przynajmniej 2 l wody dziennie. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty, wato wybrać się na zabieg wyszczuplająco-ujędrniający, który wykona specjalista. Zabieg pomoże również w pozbyciu się uciążliwej skórki pomarańczowej. Warto sprezentować bliskiej osobie bon na tego rodzaju zabieg, ponieważ przynosi on wiele korzyści – pozytywnie wpływa na ciało i samopoczucie.