Gdzie w Gdyni wynajmę halę?

Dość długo nie mogłem znaleźć pracy po tym jak straciłem etat. W końcu doszedłem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie otworzyć własną działalność gospodarczą. Zastanawialiśmy się z żoną jaką firmę moglibyśmy otworzyć. W końcu uzgodniliśmy, że najbardziej opłacalne dla nas będzie otworzenie własnej firmy kurierskiej. Większość formalności mieliśmy już załatwione, teraz pozostało nam tylko znalezienie miejsca na magazyn. Wiedzieliśmy, że musimy wynająć halę najlepiej dużą i przestronną.

Wynajęliśmy przestronną halę w Gdyni

hala w GdyniZależało nam na tym, aby wynająć komfortową i praktyczną halę w Gdyni, która dodatkowo będzie położona w bardzo dobrej lokalizacji. Najlepiej by było, gdyby trafiła nam się hala położona, gdzieś w centrum miasta, bądź w bardzo dobrze skomunikowanej z centrum dzielnicy Gdyni. Poszukiwania takiej hali odpowiedniej na magazyn rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: hala w Gdyni, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert szybko udało nam się znaleźć, coś dla siebie. Była to bardzo duża i przestronna hala położona blisko centru Gdyni. Jej dużą zaletą było to, że można ją było wynająć w bardzo dobrej, niskiej, przystępnej cenie, jednej z najniższej biorąc pod uwagę ceny za wynajem podobnych nieruchomości o takim samym standardzie. W wybranej przez nas sali bardzo podobało nam się, że jest ona w pełni podłączona pod wszelkie media. Do samej hali przynależą pokoje socjalne i biurowe, dzięki czemu cała firma może funkcjonować w jednym miejscu. Budynek hali jest w pełni ocieplony, więc zimą nie ma problemu z jego ogrzaniem. Hala jest bardzo przestronna i z powodzeniem można przemieszczać się tam za pomocą wózków widłowych i magazynować przesyłki, także te wielkogabarytowe. Od razu zdecydowaliśmy się więc wynająć tą halę na magazyn naszej firmy. Hala była dostępna od ręki, dlatego nie wahaliśmy się i od razu zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie z właścicielem tej nieruchomości.

Po obejrzeniu hali na żywo, jeszcze bardziej utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jest to bardzo dobry wybór. Spodobał nam się zwłaszcza teren działki, na której położona była hala. Przede wszystkim działka była duża i ogrodzona. Na terenie całej działki, a także w hali założony był monitoring, więc teren był bezpieczny, co jest bardzo ważne w przypadku magazynów firm kurierskich. Kolejną zaletą tej hali było to, że w umowie wynajmu zawarliśmy klauzulę, że mamy prawo pierwokupu tego budynku, co zabezpieczało nas na przyszłość.