Gdzie odzyskam dane z karty pamięci?

Kilka dni temu coś dziwnego stało się z moim telefonem. Wszystkie zapisane wcześniej numery telefonów się wykasowały. Miałam tam zapisaną dużą ilość kontaktów do rodziny i znajomych i bardzo chciałam je odzyskać. Próbowałam restartować telefon, ale to nic nie dało. Kontaktów tych było na tyle dużo, że nie miałam pojęcia jak mogłabym je w inny sposób odtworzyć niż poprzez odzyskanie danych na karcie pamięci. Nawet połowy z nich nie znałam na pamięć, żeby móc je na nowo zapisać w telefonie komórkowym. 

Udałam się do warszawskiego serwisu odzyskiwania danych

tanie odzyskiwanie danych w warszawieZdecydowałam, że najrozsądniejszym działaniem w takiej sytuacji będzie oddanie telefonu do serwisu, w którym profesjonalista sprawdzi co jest z nim nie tak. Do tej pory nie miałam nigdy problemów z moim telefonem komórkowym, dlatego nie miałam pojęcia, gdzie mogłabym się w takiej sytuacji udać. Moja koleżanka doradziła mi jednak bardzo dobre rozwiązanie. Poleciła mi ona serwis telefoniczny, gdzie oferowali tanie odzyskiwanie danych w warszawie. Był to serwis, który zajmował się przede wszystkim odzyskiwaniem danych z telefonów, zewnętrznych nośników pamięci czy dysków komputera. Dzięki temu, że specjalizowali się oni w tym zagadnieniu oferowali dokładne i rzetelne sposoby na odzysk danych. Były to profesjonalne metody, których nie dało się wykonać w domowych warunkach. Posługiwali się oni bowiem specjalnymi oprogramowaniami, na które trzeba mieć wykupioną licencję od producenta. Wbrew pozorom mieli oni także niskie i przystępne ceny, dlatego za usługę nie musiałabym zapłacić zbyt wygórowanej kwoty. Od razu zdecydowałam się tam udać, ponieważ brak kontaktów w telefonie zaczął mi coraz bardziej doskwierać. Nie lubiłam tego uczucia, że nie wiedziałam kto do mnie dzwoni, a sama też nie mogłam zadzwonić do nikogo, ponieważ nie pamiętałam jego numeru. Siedziba tego serwisu znajdowała się w samym centrum Warszawy, niedaleko mojego miejsca zamieszkania i pracy, dlatego udało mi się tam trafić bez problemu.

Okazało się, że faktycznie jest to bardzo profesjonalne miejsce, gdzie od ręki serwisant zajął się moim telefonem i sprawdził, gdzie leży problem. Okazało się, że dane usunęły się ponieważ nie miałam już więcej pamięci na karcie. Na szczęście proces ten okazał się odwracalny, ponieważ dopóki nie nadpiszę na telefonie nowych danych, stare nie zostaną trwale usunięte. Korzystając ze specjalnego programu komputerowego specjaliście udało się przywrócić dane na moim telefonie, a następnie wykonał on nawet ich kopię zapasową.