Gdzie kupić Amnesia Haze?

Zakup nasion marihuany, ich sprzedaż, posiadanie, jak i wymienianie się nimi jest w Polsce zupełnie legalne. Szukać ich należy w sklepach internetowych, które mają najbardziej bogaty i zróżnicowany asortyment, a także najbardziej rozsądne ceny. Znajdziemy tam również fachową literaturę oraz wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne początkującym i doświadczonym growerom.

Ceny dobrych nasion w sklepach internetowych

nasiona amnesia hazeW sklepach internetowych możemy wybierać spośród setek gatunków, pochodzących głównie od hodowców europejskich oraz amerykańskich. Ich nasiona są bowiem najwyższej jakości, co potwierdzają liczne atesty i certyfikaty. Kupując w sklepie internetowym zawsze są one opatrzone najważniejszymi informacji, to znaczy: miejscem pochodzenia, datą zbioru oraz datą upływu ważności. Jednak co do ostatniej kwestii, to nie ma najmniejszych powodów do obaw, gdyż większość ziaren, jeżeli są przechowywane w optymalny sposób, zachowa świeżość i zdolność do wydania plonu nawet przez kilkanaście lat. Jednymi z nasion, które cieszą się największą i zarazem niesłabnącą popularnością są Amnesia Haze. Jest to gatunek stosunek łatwy w uprawie, ale z długim, bo 12-tygodniowym okresem kwitnienia, natomiast okres oczekiwania łatwiej znieść, gdy się wie, że plon może mieć do sześciuset gramów na metr kwadratowy. To naprawdę sporo i mało jest gatunków, które w tej kwestii dorównują tej odmianie. Nasiona Amnesia Haze nie należą do najtańszych, bowiem jedna sztuka kosztuje od trzydziestu pięciu do czterdziestu złotych. Ten koszt możemy obniżyć, wówczas, gdy zdecydujemy się na zakup kilku ziaren. Dla przykładu: za 10 ziaren nie zapłacimy 350 ani 400 złotych, ale około 250-270. Trzeba przyznać, że jest to spora oszczędność, toteż klienci, w zdecydowanej większości, stawiają na zakup większej ilości pestek. Amnesia Haze cechuje się świeżym, owocowym smakiem i bardzo mocnym działaniem, z uwagi na bardzo wysoką zawartość psychoaktywnego THC, co doceniają zwłaszcza koneserzy i osoby lubiące nieco psychodeliczny high.

Nasiona konopi są dostępne w większości sklepów online dostępne od ręki, z wysyłką w dwadzieścia cztery godzin. Są pakowane w dyskretne, niesugerujące zawartości opakowania, dzięki czemu osoby postronne nie mają możliwości zorientowania się, co zawiera przesyłka. Jeżeli natomiast chodzi o kontakt z najlepszymi dystrybutorami, to odpowiadają na zapytania bardzo szybko, a dodatkową opcją jest możliwość skorzystania z czatu na żywo – rzecz jasna tylko w godzinach otwarcia sklepów.