Eleganckie kolczyki z kamieniami

Uwielbiam biżuterię. Mam już całkiem sporą kolekcję różnego rodzaju łańcuszków, pierścionków,wisiorków i tym podobnych. Wszyscy moi znajomi, rodzina i oczywiście mój narzeczony wiedza, że biżuteria to idealny prezent dla mnie. Szczególnie podoba mi się biżuteria nieoczywista, artystyczna i niestandardowa. Staram się wyszukiwać młodych i zdolnych projektantów biżuterii i zaopatruję się u nich w naprawdę niepowtarzalne cacka. Zazwyczaj udaje mi się kupować biżuterię w bardzo korzystnych cenach, zanim jej twórcy stają się sławni.

Piękne kolczyki na prezent

kolczyki z cyrkoniamiA wielu z nich potem stało się sławnymi. Mam nosa do zdolnych jubilerów, dzięki czemu wartość mojej kolekcji naprawdę bardzo mocno wzrosła w ostatnich latach. Ostatnio dostałam od mojego narzeczonego kolczyki z cyrkoniami. Z początku trochę się rozczarowałam, bo wolałabym diamenty, jednak kiedy lepiej się im przyjrzałam, moje rozczarowanie zamieniło się wielką radość. Kolczyki okazały się naprawdę przecudne. Wykonane ze srebra, bardzo delikatne, z wzorem kwiatka jakby namalowanego przez małe dziecko. Każdy z płatków oraz serce kwiatka wysadzane było cyrkonia. Naprawdę wspaniała robota. Myślę, że niedługo będzie bardzo głośno o jubilerze, który to wykonał. Mój narzeczony kupił mi te kolczyki jako prezent z okazji naszej kolejnej rocznicy. Powiedział, że przechodził koło jakiegoś małego, niepozornego salonu jubilerskiego i zauważył je na wystawie. Bardzo mu się spodobały i był pewien, że również mi się spodobają. Miał całkowitą rację, idealnie trafił w mój gust. Od razu wyciągnęłam od niego adres tego zakładu jubilerskiego, muszę się tam jutro wybrać na polowanie na kolejne smakowite kąski. Jestem pewna, że wartość kupionej teraz u tego jubilera biżuterii będzie wkrótce kilkakrotnie wyższa. A ja będę miała ogromną radość z noszenia tak pięknie wykonanych, oryginalnych cacek. Kolczyki na pewno założę jutro, będą idealnie pasować do mojej kreacji. Zwiążę włosy w kok, aby jeszcze lepiej je wyeksponować. Wszystkie koleżanki w pracy na pewno będą mi zazdrościć.

Piękne kolczyki to prezent, który ucieszy niemal każdą kobietę zakochaną w biżuterii. Jest ogromna ilość wzorów i stylów biżuterii, przez co wybór odpowiedniego prezentu, takiego, który spodoba się obdarowanej osobie, jest dość trudny. Warto jest najpierw wybadać, w czym dana osoba gustuje, a jeśli nie jest to możliwe, najlepiej jest kupić jak najbardziej neutralny i prosty wzór. Jednak przed zakupem należy sprawdzić, czy ta osoba ma na pewno przekute uszy.