Dzbanek z zaparzaczem dla szefowej

 

Jestem kierowniczką jednego z działów w mojej firmie. Uwielbiam tę pracę, a w szczególności osoby, które tutaj pracują. Atmosfera jest wspaniała i nie można żadnej innej firmy porównywać do tej, w której teraz pracuje, w związku z tym iż mamy bogaty socjal, bardzo często celebrujemy urodziny naszych pracowników. Z tej też okazji kupujemy dla każdego prezent. Składamy się po kilka złotych i zamawiamy coś, co byłoby pamiątką dla danej osoby. W ostatnim czasie nasza szefowa miała urodziny…

Czy dzbanek do herbaty spodoba się szefowej?

dzbanek do herbaty z zaparzaczemNiestety to nam nie przepadło, ażebym kupiła jej jakiś prezent. Tak naprawdę nie wiedziałam co mam wybrać i co moja szefowa preferuje. Jak to na szefową przystało, jest ona dosyć bogata i ma praktycznie wszystko i w związku z tym, to co ja kupię może być nietrafne. Stresowałam się tym jednak bardzo aczkolwiek, podjęłam się tego wezwania i stwierdziłam, że zorganizuję zbiórkę i kupię jej coś. Nasza szefowa bardzo lubi pić herbatę, więc do głowy mi przyszło, ażeby sprezentować jej dzbanek do herbaty z zaparzaczem. Jest to popularny prezent w tych czasach i dostępny w wielu miejscach. U nas w mieście jest galeria handlowa, w której znajduje się markowy sklep z takimi produktami. Dzbanków do kawy i herbaty jest bardzo dużo do wyboru. Ponieważ udało mi się zebrać sporą ilość pieniędzy dla szefowej, kupić droższy zaparzacz do kawy i herbaty. I w taki też zainwestowałam. W markowym sklepie z dzbankami do kawy i innymi rzeczami była masa produktów do wyboru. Zastanawiam się długo, co konkretnie powinnam wybrać. Po przejrzeniu dokładnie wystawy, najbardziej przypadł mi do gustu zaparzacz ze wzorem folklorystycznym w kolorze niebieskim. Ale czy to przypadnie do gustu mojej szefowej? Nie wiedziałam, ale z pomocą przyszła mi miła ekspedientka, która znała się na rzeczy. Doradziła mi, abym zainwestować w coś bardzo klasycznego. Pokazała mi bardzo ładnie prezentujący się dzbanek zarówno do kawy jak i herbaty, na którym namalowane były maki. Tło było w kolorze białym, więc całość idealnie pasowała do siebie. Dzbanek zbudowany był z wysokiej jakości materiału, więc pomyślałam, że może to być dobry pomysł.

Kupiłam ten dzbanek do kawy z zaparzaczem w związku z tym że zostało mi trochę pieniędzy oprócz dzbanku do herbaty, kupiłam również jej dwie filiżanki. I miałam gotowy cały komplet kawowy. Na końcu całość została bardzo ładnie zapakowana przez ekspedientkę. miałam więc gotowe prezent dla mojej szefowej w którym oczywiście się sprawdził, bo szefowa była wzruszona.