Drewnopodobna ława rozkładana

Salon to wyjątkowe miejsce. Stanowi dla nas idealny zakątek do odpoczynku. Sprawdza się podczas spotkań z rodziną oraz znajomymi. Zaaranżowanie tego pomieszczenia w sposób funkcjonalny da nam stuprocentową satysfakcję. Aby tak się stało warto klasyczny stół zastąpić funkcjonalną podnoszoną i rozkładaną ławą, która zaoszczędzi na co dzień dużo miejsca, w podczas wizyt gości zapewni nam dużą przestrzeń.

Najważniejsze atuty ławy rozkładanej

funkcjonalna ława podnoszona rozkładanaNiektórzy twierdzą, że wygląd nie ma większego znaczenia. Kłamią. Wygląd zawsze powinien iść w parze z pragmatyzmem. Drewnopodobna funkcjonalna ława podnoszona rozkładana jest tego idealnym przykładem. Materiałem konstrukcyjnym tego nowoczesnego mebla jest ceniona przez profesjonalistów płyta MDF, którą pokrywa się specjalną folią lub która sama w sobie stanowi wysoki połysk. Wszystko zależy od wymagań klienta. Oba rozwiązania stanowią najwyższą jakość wykonania oraz sprawiają, że produkt nie tylko świetnie wygląda, ale jest również stabilny i funkcjonalny. Ciche i lekkie w obsłudze prowadnice kulowe pozwalają na szybkie i bezproblemowe rozkładanie ławy. Precyzyjnie skonstruowany synchroniczny mechanizm pozwala na samodzielne włożenie dodatkowego blatu. Dzięki temu jedna osoba jest w stanie samodzielnie operować szerokością i wysokością produktu. Drewnopodobne kolory takie jak dąb sonoma, dąb santana czy też avola brąz sprawia, że ława będzie pasowała do każdego typu mebli oraz stanie się ciekawym dopełnieniem aranżacji wnętrza. Rozmiar złożonej ławy to sto dwadzieścia na siedemdziesiąt centymetrów. Dodatkowy blat mierzący pięćdziesiąt centymetrów pozwala na pozwala na uzyskanie długości równej sto siedemdziesiąt centymetrów. Wysokość produktu można dowolnie regulować od pięćdziesięciu do sześćdziesięciu pięciu centymetrów. Taka drewnopodobna ława jest doskonałą alternatywą dużego drewnianego stołu, który nawet w powszedni dzień zabiera dużo miejsca, a wygląda niemalże identycznie. Wybierając ławę zyskujemy dużo wolnej przestrzeni co jest ogromną zaletą.

Doskonałą alternatywę dużego stołu stanowi drewnopodobna funkcjonalna ława, którą można podnieść oraz rozłożyć. Wygląda pięknie oraz jest bardzo funkcjonalna. Na co dzień nie zajmuje dużo miejsca, a podczas większych przyjęć zapewnia dużą przestrzeń użytkową. Nie wymaga dużych nakładów finansowych i jest powszechnie dostępna w wielu punktach sprzedaży. Dzięki temu zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Ponadto idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Jest przykładem na to, że piękny wygląd może iść w parze z pragmatyzmem.