Dobry wózek spacerowy

Kiedy ma się wkrótce urodzić dziecko, to rodzice w pośpiechu kompletują niezbędną wyprawkę. Jeżeli chodzi o najważniejsze elementy, to każdy zaopatruje się w łóżeczko, wózek, ubranka, czy pościel. Najczęściej w pierwszej chwili kupujemy produkty, które są niezbędne dla malucha w pierwszych miesiącach życia, a resztę się dokupuje z czasem. Najwięcej problemów, stwarza rodzicom wybór najlepszego wózka, bo nigdy nie wiemy, który się najlepiej sprawdzi, gdyż nie mamy doświadczenia.

Wyposażenie wózków firmy 4baby

wózki spacerowe 4babyOd urodzenia do momentu aż maluch nie zacznie samodzielnie siedzieć, powinno się go wozić tylko w gondoli w pozycji leżącej. Od około szóstego – siódmego miesiąca życia, maluch może być przewożony w pozycji siedzącej w popularnej spacerówce. Będzie ona służyć maluchowi do momentu aż wyrośnie z niej. Cieszące się dobrą renomą wózki spacerowe 4baby są sprzedawane w wersji z gondolą i spacerówką, albo jeszcze z fotelikiem samochodowym. Oczywiście możemy kupić też samą spacerówkę firmy 4baby spośród jednej z wielu modeli. Konstrukcja jest wykonana z lekkiego aluminium, które jest odporne na odkształcenia. Stelaż jest w kolorze białym i został tak pomyślany, aby można go było jedną ręką złożyć i rozłożyć. Spacerowe wózki posiadają niewielkie, piankowe koła, dzięki czemu nie musimy się martwić o ich systematyczne dopompowywanie, a także ryzyko przebicia. Mocny hamulec z możliwością blokady zapewnia bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Pod wózkiem znajduje się pojemna torba na zakupy, która jest zamykana na zamek, więc nic nam nie wypadnie z niej w trakcie jazdy. Spacerówka ma regulowane oparcie, dzięki czemu dziecko może się przespać podczas spaceru w pozycji leżącej. Aby dziecko nie wypadło w trakcie jazdy i siedziało w stabilnej pozycji, należy je zapiąć pasami bezpieczeństwa, które mają pięciostopniową regulację długości. Ponadto wózek ma z przodu poręcz, która dodatkowo chroni malucha przed zbytnim wychylaniem się w trakcie jazdy. Modele firmy 4baby mają duże, rozkładane budki osłaniające dziecko przed słońce, deszczem i wiatrem.

Wózek powinien być przede wszystkim bezpieczny. Dobrze żeby był lekki i praktyczny, aby każda mama mogła bez problemu jechać z nim na zakupy. Firma 4baby dba nie tylko o komfort dziecka, ale także o wygodę rodzica. Uchwyt do prowadzenia wózka ma regulację wysokości i kąta ułożenia, przez co każdy dopasuje ją do swojego wzrostu. Wózek możemy uzupełnić o torbę pielęgnacyjną, którą zaczepimy na poręczy do pchania. Każdy stelaż umożliwia ustawienie wózka przodem, lub tyłem do jazdy.