Depilacja laserowa we Wrocławiu

Nie da się ukryć, że we współczesnym świecie depilacja stała się powszechnie stosowana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu była tematem tabu, o którym głośno się nie rozmawiało. Dzisiaj włączając telewizor widzimy masę reklam promujących nowe maszynki, trymer, czy plastry depilacyjne. Depilacja stała się jednym z najbardziej popularnych zabiegów oferowanych przez salony kosmetyczne. 

Depilacja laserowa we Wrocławiu

depilacja laserowa - WrocławPo wpisaniu w przeglądarkę internetową hasła „depilacja laserowa – Wrocław” ukazują się Nam reklamy wielu salonów oferujących takie usługi. Depilację laserową stosuje się w Polsce i na świecie od ponad 15 lat. Na przestrzeni tego czasu powstały coraz to nowsze i bardziej skuteczniejsze urządzenia do trwałego usuwania niechcianych włosków. Nie da się ukryć, że codziennie stosowanie depilacji mechanicznej w postaci maszynki, plastrów z woskiem, czy też depilatora jest męczące i monotonne, jak również w wielu przypadkach potrafi trwale uszkodzić skórę i wywoływać różne reakcje przez które powstają liczne zaczerwienienia i wypryski. Ostatnie lata pokazały, że dzięki zastosowaniu tego rodzaju czynności możemy pozbyć się owłosienia na zawsze. Najważniejsze w przygotowaniu pożądanej partii ciała do zabiegu jest zastosowanie zalecanych czynności. Przede wszystkim zachowanie odrostu od 2 do 3 milimetrów. Istotną kwestią jest również okres, którym planujemy wykonać zabieg, ponieważ, na około 2 miesiące przed nim musimy odstawić wosk, depilator, czy też krem. Istnieje wiele przeciwwskazań, które najlepiej jest skonsultować z lekarzem przed wykonaniem tej czynności. W większości przypadków powinniśmy się liczyć z tym, iż za taką konsultację w salonie będziemy musieli dodatkowo zapłacić, chociaż ostatnio coraz bardziej staje się popularne wliczanie tej sumy w koszt zabiegu. Nie powinniśmy być również zdziwieni, kiedy osoba po wywiadzie z nami zwyczajnie odmówi wykonania pożądanego zabiegu. Najczęściej wiąże się to z posiadaniem ciemnej karnacji i zbyt jasnych włosków. Ból podczas takiego zabiegu zależy w największej mierze od indywidualnej wrażliwości. Wspaniale sprawdzi się tu powiedzenie „Dla urody trzeba cierpieć”. 

Cena za pojedynczy zabieg zaczyna się od 50-90 zł, jeśli chodzi o twarz i inne, dowolne małe partie ciała np.baki czy wąsik. Jeśli chodzi o duże partie ciała ceny zaczynają się od 200 zł wzwyż. Jeśli jednak chcemy trwale pozbyć się włosków i przy okazji trochę zaoszczędzić najlepiej jest rozejrzeć się za seriami zabiegów oferowanymi przez każdy salon.