Buty robocze dla pracowników zamawiam w Szczecinie

Prowadząc dużą firmę budowlaną trzeba mieć naprawdę bardzo zorganizowany sposób funkcjonowania. Pewne czynności trzeba wykonywać według określonego schematu, a o innych decyduje się niemalże błyskawicznie. Funkcjonowanie w tej branży od kilkunastu lat jest swojego rodzaju dowodem na to, że większość podejmowanych w tym czasie moich decyzji okazała się słuszna. Konsekwencje złych decyzji mogłyby spowodować upadek mojej firmy, która cały czas istnieje i ma się doskonale.

Mam stałego dostawcę butów roboczych

buty robocze w szczeciniePrzez kilkanaście lat funkcjonowania mojej firmy podjąłem tysiące różnych decyzji. Z punktu widzenia biznesowego większość z nich może się wydawać zupełnie nieistotnych. Ale analizując każdą podjętą decyzję indywidualnie, można zauważyć, że w całym moim biznesowym działaniu była spójność celów i założeń. Jednym z przykładów takich decyzji było znalezienie stałego dostawcy butów roboczych dla moich pracowników. Już na początku działalności podjąłem współpracę z jednym producentem oferującym buty robocze w Szczecinie. To była decyzja, która może się wydawać mało istotna. Trzeba tylko wziąć pod uwagę to, że buty robocze w mojej branży to najważniejszy element stroju roboczego każdego mojego pracownika. Odpowiednie zabezpieczenie stóp pracowników pozwoliło nie jeden raz oszczędzić im kontuzji i poważnych skaleczeń. Za każdą kontuzją idą przestoje w pracy i pobyty na zwolnieniu. Tego udało się uniknąć, bo od początku zamawiam dla swoich pracowników najlepszej jakości buty robocze bezpośrednio od producenta. A dzięki temu, że od kilkunastu lat współpracuję z jedną tylko firmą to zaoszczędziłem na tym ogromne pieniądze. Mam z moim dostawcą butów roboczych wynegocjowane najlepsze ceny, dzięki temu nie muszę się martwić tym, że za dużo zapłacę. A płacę dużo taniej, niż w hurtowniach czy sklepach z odzieżą roboczą i ochronną. Dwa razy w roku zamawiam po dwadzieścia par takich butów roboczych. Jeśli by policzyć oszczędności na każdej parze i pomnożyć to przez wiele lat współpracy to by się okazało, że decyzja o podjęciu współpracy z tym producentem pozwoliła mojej firmie sporo zaoszczędzić.

W branży budowlanej najważniejszym dla bezpieczeństwa pracowników elementem stroju roboczego są buty. To od nich zależy to czy nikomu nic nie stanie się w nogę. Ja do swojej firmy zamawiam najlepsze obuwie robocze, które jest jednocześnie obuwiem ochronnym. Bo dla pracownika budowlanego strój roboczy pełni jednocześnie rolę stroju ochronnego. Wiadomo, że na budowie są różne zagrożenia, przed którymi ochronić może tylko odpowiedni strój roboczy.