Butelki na wyjątkowe serum

Prowadzę firmę zajmującą się produkcją kosmetyków do twarzy. Mam w swojej ofercie różne żele i pianki myjące, kremy dla kobiet w każdym wieku, jak również preparaty do demakijażu. Teraz jednak chciałam wzbogacić ofertę swojej firmy o wyjątkowe serum do twarzy. Chciałam by było ono uniwersalne i by każda kobieta chciała je mieć. Żeby było nawilżające, odżywcze, ale lekkie, nieklejące, o ładnym zapachu, choć to nie było aż takie ważne. Liczy się to jak serum działa.

Kroplomierz i precyzyjne dozowanie produktu

butelka z kroplomierzemNa dobre serum musiałam mieć także odpowiedni pojemnik. Moje produkty sprzedawane były w plastikowych opakowaniach, ale wiedziałam, że do serum się to nie sprawdzi. Nawet opakowanie powinno pokazywać, że jest to produkt luksusowy. Dodatkowo klientki nie powinny mieć problemów z dozowaniem produktu. Serum nie może się wylewać z opakowania. Uznałam, że butelka z kroplomierzem będzie najbardziej odpowiednia. Szklana buteleczka będzie lepsza niż plastikowa. Kroplomierz pozwoli na to by szybko i bezproblemowo zassać tyle serum ile się zmieści w pipecie i tyle właśnie będzie się nabierało na twarz. Pipetka powinna być dosyć długa, tak by dało się nią wydobyć resztki kosmetyku z dna, by nic się nie zmarnowało. Wybrałam butelki z ciemnego szkła, bo te są lepsze niż przeźroczyste. Może nie widać w nich dobrze ile zostało serum, ale chodzi o jego trwałość. Ciemne szkło chroni przed działaniem promieni słonecznych, pod wpływem których na przykład retinol mógłby się rozkładać. Estetyka też ma znaczenie. Ciemna buteleczka dobrze się prezentuje, a moje logo będzie na niej dobrze widoczne. Samo serum będzie dodatkowo zapakowane w kartonik, tak by nic mu się nie stało w transporcie. Choć i samo szkło musi być grube i odporne na wstrząsy. Butelki zamówiłam oczywiście w hurcie poprzez sprawdzoną hurtownię internetową. Jeszcze się nie zawiodłam na ich usługach, a towar nigdy nie okazał się trefny. Udana współpraca w tym biznesie ma kolosalne znaczenie i jeśli raz znajdę dobrego partnera to się już go trzymam.

Jestem zadowolona z tego, że wybrałam butelkę z kroplomierzem z ciemnego szkła na moje serum. Widzę, że klientkom się ono bardzo podoba i teraz rozważam też by stworzyć całą linię. Będzie tam też serum na bazie wody, a nie oleju, serum złuszczające z kwasami, jak i serum rozświetlające z witaminą C w stabilnej formie, bo wiele osób lubi efekt subtelnego glow na twarzy. Jednak najpierw cały skład musi być dopracowany i przebadany, tak by klientki dostały to co najlepsze.

Leave Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.