Animacja wnętrza nowego domu

Nareszcie. Lata oczekiwania. Oszczędzanie. Marzenie o tej chwili. I w końcu nadeszła – udało mi się zgrać wszystko, kupić działkę, uzyskać wszelkie pozwolenia. Dom mógł wreszcie stanąć. Musiałam jednak jeszcze poczekać – brakowało mi jednej, właściwie chyba najważniejsze rzeczy. Projektu mojego domu. A zwłaszcza projektu jego wnętrza, które sobie wymarzyłam. Chciałam móc zobaczyć to, jak będzie wyglądał mój dom i porównać to z moimi marzeniami. Jednak, w grę nie wchodził w takim wypadku zwykły projekt. 

Projekt domu jako animacja 

dom z wizualizacją wnętrzMusiałam swój dom właściwie tak naprawdę, naprawdę zobaczyć. Tyle, że budowałam go od podstaw, z oryginalnym indywidualnym projektem, więc to nie tak, że mogłam się gdzieś przejść i obejrzeć sobie inny, identyczny dom jak mój. Identycznego domu po prostu nie będzie. A jednak, skoro miałam wydać tyle pieniędzy i było to tak wyczekiwane marzenie, na którego realizację czekałam i ciężko pracowałam tyle lat, wszystko musiało wyjść idealnie. Dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Zwykły projekt – to nie było dla mnie, ja na takich rzeczach dosłownie niczego nie widzę. Więc kiedy usłyszałam, że mogę prosić o dom z wizualizacją wnętrz, o mało nie podskoczyłam z radości. To było to – pełna wizualizacja tego, jak mój przyszły dom będzie wyglądał, żebym mogła się przekonać, że chcę go właśnie w takiej formie. Czy mogłam wymarzyć sobie lepszy sposób na obejrzenie projektu? Szczerze wątpię, by w ogóle lepszy kiedykolwiek miał zaistnieć. Szybko więc rozpoczęłam poszukiwanie takiego projektanta i takiej firmy, która ofertuje podobne animacje. Od razu skreślałam tych, którzy tego nie mieli i dziwiłam się, że jeszcze tego nie wprowadzili. Za to chętnie czytałam opinie innych użytkowników Internetu o tych, którzy byli w stanie zrobić wizualizację swojego projektu, a jeśli te opinie były raczej dobre niż złe, przyglądałam się ich portfolio, sprawdzając, czy realizują właśnie to, co mi się naprawdę podoba. Dzięki takiemu sposobowi szybko i sprawnie znalazłam kogoś, kto na pierwszy rzut oka wydawał mi się idealny dla mnie. 

Umówiłam się zatem na rozmowę, nie czekając zbyt długo. Na miejscu obsługa była przemiła, ale i bardzo wyrozumiała dla mnie zupełnej nieznajomości branży i tego, że chciałam, by po prostu przenieśli to, co mam w głowie, na projekt, który da się wykonać. Wszystko poszło naprawdę świetnie, a kiedy wróciłam, by obejrzeć animacje mojego domu – byłam pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i oddania, z jakim stworzono ten idealny dla mnie projekt.